Karakter boyutu :
BELEDİYE YÖNETİMİ PROJELERİN SON HALİNİ GÖRÜŞTÜ

BELEDİYE YÖNETİMİ PROJELERİN SON HALİNİ GÖRÜŞTÜ

Tarih 12 Ocak 2016, 16:02 Editör reşat tula

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Başkan Yardımcıları ile toplantı düzenledi. Toplantıda Belediye hizmetleri istişare edildi.

Başkanlık Makamında gerçekleştirilen toplantıya Başkan Yardımcıları Sultan Yılmaz, İsmet Sivrikaya, Şakir Mollayakupoğlu, Coşkun Yeğen, Mehmet Yoldaş, Mustafa Arıcı ve Özel Kalem Müdürü Zekeriya Tüfekçi ile bir araya gelen Başkan Kasap, yaptıkları ve yapacakları hizmetler için istişarede bulundu.

HALK’IN MEMNUNİYETİ ÖNEMLİ

Başkan Kasap, yönetim toplantısında yaptığı konuşmada, gayeleri nin Rize 'ye en iyi şekilde hizmet etmek olduğunu kaydederek, " Bizim tek derdimiz şehrimize en iyi şekilde hizmet etmek. Halkımızın istek talep ve önerileri bizler için çok önemli. Hep birlikte çalışacağız ve ilimizi daha yaşanılabilir bir konuma getireceğiz. Ekip olarak güzel hizmetlere imza atacağız. Bu nedenle herkes üzerine düşen sorumluluğu en iyi şekilde yerine getirmelidir. Vatandaşların şikayetlerini iyi analiz edip gerekirse yerinde inceleme yaparak çözüm üretmeliyiz. Halkımızın memnuniyeti bizim için çok önemli. Bunun için de birimlerimize müracaat eden vatandaşların ileteceği sorun ve şikayetleri hemen çözüme kavuşturalım”dedi.


Rize Haberleri

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması ÇAYKUR’dan 3. Sürgün alımları ve kontenjan uygulaması hakkında açıklamada bulunuldu.

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı Rize İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'ne atanan Rize Valiliği İl Sosyal Etüt ve Proje Müdür Vekili Esra Alemdaroğl...

Tüm Fotoğraflar    

  26.09.2020
 

26.09.2020..

İzlenme: 15

   
  25.09.2020
 

25.09.2020..

İzlenme: 20

   
  24.09.2020
 

24.09.2020..

İzlenme: 22

   
  23.09.2020
 

23.09.2020..

İzlenme: 17

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

Tüm videolar