Karakter boyutu :
BELEDİYE YÖNETİMİ PROJELERİN SON HALİNİ GÖRÜŞTÜ

BELEDİYE YÖNETİMİ PROJELERİN SON HALİNİ GÖRÜŞTÜ

Tarih 12 Ocak 2016, 16:02 Editör reşat tula

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Başkan Yardımcıları ile toplantı düzenledi. Toplantıda Belediye hizmetleri istişare edildi.

Başkanlık Makamında gerçekleştirilen toplantıya Başkan Yardımcıları Sultan Yılmaz, İsmet Sivrikaya, Şakir Mollayakupoğlu, Coşkun Yeğen, Mehmet Yoldaş, Mustafa Arıcı ve Özel Kalem Müdürü Zekeriya Tüfekçi ile bir araya gelen Başkan Kasap, yaptıkları ve yapacakları hizmetler için istişarede bulundu.

HALK’IN MEMNUNİYETİ ÖNEMLİ

Başkan Kasap, yönetim toplantısında yaptığı konuşmada, gayeleri nin Rize 'ye en iyi şekilde hizmet etmek olduğunu kaydederek, " Bizim tek derdimiz şehrimize en iyi şekilde hizmet etmek. Halkımızın istek talep ve önerileri bizler için çok önemli. Hep birlikte çalışacağız ve ilimizi daha yaşanılabilir bir konuma getireceğiz. Ekip olarak güzel hizmetlere imza atacağız. Bu nedenle herkes üzerine düşen sorumluluğu en iyi şekilde yerine getirmelidir. Vatandaşların şikayetlerini iyi analiz edip gerekirse yerinde inceleme yaparak çözüm üretmeliyiz. Halkımızın memnuniyeti bizim için çok önemli. Bunun için de birimlerimize müracaat eden vatandaşların ileteceği sorun ve şikayetleri hemen çözüme kavuşturalım”dedi.


Rize Haberleri

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI