Karakter boyutu :
Gençler Başkan Kasap’la Bir Araya Geldi

Gençler Başkan Kasap’la Bir Araya Geldi

Tarih 14 Ocak 2016, 17:07 Editör reşat tula

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap: “Gençlerimizin ürettiği projelere uygulama ve yönlendirme anlamında yol gösterici olmak isteriz”

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, şehir merkezinde bulunan liselerin öğrenci Meclisi başkanlarıyla bir araya geldi.

Rize Belediyesi Gençlik Merkezi ve Bilgi Evi’nin Belediye Meclis Salonu’nda düzenlemiş olduğu toplantıda şehir merkezinde bulunan liselerin öğrenci Meclis başkanları Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap’la bir araya geldi. Toplantıda Gençlik Merkezi ve Bilgi Evi’nin gerçekleştirmek istediği çalışmalarla ilgili öğrencilerle karşılıklı bilgi ve fikir alışverişinde bulunuldu.

Öğrencilerle bir araya gelen ve karşılıklı soru cevap şeklinde görüşen Başkan Kasap, gençlerin fikirlerine önem verdiklerini belirtti. 

Başkan Kasap, gençleri de projelerin içerisinde görmek istediklerini ifade ederek, “Olayları detaylandıran, projelendiren ve bu bakış açısını ön plana alan genç arkadaşlarımız, belediyeyle iş birliği içerisinde proje faaliyetlerine katılabilirler. Gençlik Merkezimiz ve Plan Proje Müdürlüğümüzle koordineli olarak resmi proje faaliyetleri içerisinde verilen projeleri uygulayabilme ya da ilgili kurumlara yönlendirebilme noktasında sizlere yardımcı olup yol gösterebiliriz” dedi.


Rize Haberleri

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI