Karakter boyutu :
Gençler Başkan Kasap’la Bir Araya Geldi

Gençler Başkan Kasap’la Bir Araya Geldi

Tarih 14 Ocak 2016, 17:07 Editör reşat tula

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap: “Gençlerimizin ürettiği projelere uygulama ve yönlendirme anlamında yol gösterici olmak isteriz”

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, şehir merkezinde bulunan liselerin öğrenci Meclisi başkanlarıyla bir araya geldi.

Rize Belediyesi Gençlik Merkezi ve Bilgi Evi’nin Belediye Meclis Salonu’nda düzenlemiş olduğu toplantıda şehir merkezinde bulunan liselerin öğrenci Meclis başkanları Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap’la bir araya geldi. Toplantıda Gençlik Merkezi ve Bilgi Evi’nin gerçekleştirmek istediği çalışmalarla ilgili öğrencilerle karşılıklı bilgi ve fikir alışverişinde bulunuldu.

Öğrencilerle bir araya gelen ve karşılıklı soru cevap şeklinde görüşen Başkan Kasap, gençlerin fikirlerine önem verdiklerini belirtti. 

Başkan Kasap, gençleri de projelerin içerisinde görmek istediklerini ifade ederek, “Olayları detaylandıran, projelendiren ve bu bakış açısını ön plana alan genç arkadaşlarımız, belediyeyle iş birliği içerisinde proje faaliyetlerine katılabilirler. Gençlik Merkezimiz ve Plan Proje Müdürlüğümüzle koordineli olarak resmi proje faaliyetleri içerisinde verilen projeleri uygulayabilme ya da ilgili kurumlara yönlendirebilme noktasında sizlere yardımcı olup yol gösterebiliriz” dedi.


Rize Haberleri

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması ÇAYKUR’dan 3. Sürgün alımları ve kontenjan uygulaması hakkında açıklamada bulunuldu.

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı Rize İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'ne atanan Rize Valiliği İl Sosyal Etüt ve Proje Müdür Vekili Esra Alemdaroğl...

Tüm Fotoğraflar    

  02.10.2020
 

02.10.2020..

İzlenme: 6

   
  01.10.2020
 

01.10.2020..

İzlenme: 14

   
  30.09.2020
 

30.09.2020..

İzlenme: 19

   
  29.09.2020
 

29.09.2020..

İzlenme: 17

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

  •  
  •  
  •  

  • Bugün haber eklenmedi.

  • Son 7 gün haber eklenmedi.

  • Bu ay haber eklenmedi.

Tüm videolar