Karakter boyutu :
ESNAF BİR KENTİN CAN DAMARIDIR

ESNAF BİR KENTİN CAN DAMARIDIR

Tarih 16 Ocak 2016, 16:24 Editör reşat tula

Vali Ersin Yazıcı, Çamlıhemşin'deki ilçe esnafını ziyaret ederek, hayırlı işler dileğinde bulundu. İşyerlerini ziyaret ederek, esnafa hayırlı işler dileyen Vali Yazıcı, hem vatandaşla hem de esnafla sohbet edip, talepleri dinledi.

Düzenli olarak esnaflara yönelik ziyaretler gerçekleştiren Vali Yazıcı, Vali Yardımcısı Mehmet Kurt, Çamlıhemşin Kaymakamı Aziz Gölbaşı ve Çamlıhemşin Belediye Başkanı Osman Haşimoğlu ile birlikte Çamlıhemşin ilçe esnafını ziyaret ederek vatandaşların sıkıntı ve taleplerini dinledi.
VAZİFE OLARAK KABUL EDİYORUM
Vatandaşlarla ve esnaflarla kucaklaşmanın ve onların sorunlarını dinlemenin kendilerini asla yormayacağını ifade eden Vali Yazıcı, "Sık sık esnafımızın çayını içerek, onların dertlerini, sıkıntılarını dinlemek amacıyla esnafımızla bir araya geliyor, sohbet ediyoruz. Devlet olarak halkımızın yanındayız. Görevimiz halkımıza hizmet. Esnaflarımızı gezerek tanışma fırsatı bulduk. Bundan sonraki günlerde de vatandaşların içerisinde olmaya devam ederek, sorunlarını yerinde görüp, incelemeyi vazife olarak kabul ediyorum. Devletin temsilcisi olarak vatandaşın bize gelmesini beklemeden biz, vatandaşın ayağına geleceğiz. Tüm esnafımız bizim için değerlidir. Esnaflarımızın hepsine hayırlı işler ve bol kazançlar temenni ediyorum" dedi.
İlçede yaşayan vatandaşlar da, Vali Yazıcı'ya Çamlıhemşin'e gelip kendilerini ziyaret ettikleri için çok memnun olduklarını ifade ettiler.

Rize Haberleri

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması ÇAYKUR’dan 3. Sürgün alımları ve kontenjan uygulaması hakkında açıklamada bulunuldu.

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı Rize İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'ne atanan Rize Valiliği İl Sosyal Etüt ve Proje Müdür Vekili Esra Alemdaroğl...

Tüm Fotoğraflar    

  26.09.2020
 

26.09.2020..

İzlenme: 4

   
  25.09.2020
 

25.09.2020..

İzlenme: 20

   
  24.09.2020
 

24.09.2020..

İzlenme: 15

   
  23.09.2020
 

23.09.2020..

İzlenme: 9

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

Tüm videolar