Karakter boyutu :
ESNAF BİR KENTİN CAN DAMARIDIR

ESNAF BİR KENTİN CAN DAMARIDIR

Tarih 16 Ocak 2016, 16:24 Editör reşat tula

Vali Ersin Yazıcı, Çamlıhemşin'deki ilçe esnafını ziyaret ederek, hayırlı işler dileğinde bulundu. İşyerlerini ziyaret ederek, esnafa hayırlı işler dileyen Vali Yazıcı, hem vatandaşla hem de esnafla sohbet edip, talepleri dinledi.

Düzenli olarak esnaflara yönelik ziyaretler gerçekleştiren Vali Yazıcı, Vali Yardımcısı Mehmet Kurt, Çamlıhemşin Kaymakamı Aziz Gölbaşı ve Çamlıhemşin Belediye Başkanı Osman Haşimoğlu ile birlikte Çamlıhemşin ilçe esnafını ziyaret ederek vatandaşların sıkıntı ve taleplerini dinledi.
VAZİFE OLARAK KABUL EDİYORUM
Vatandaşlarla ve esnaflarla kucaklaşmanın ve onların sorunlarını dinlemenin kendilerini asla yormayacağını ifade eden Vali Yazıcı, "Sık sık esnafımızın çayını içerek, onların dertlerini, sıkıntılarını dinlemek amacıyla esnafımızla bir araya geliyor, sohbet ediyoruz. Devlet olarak halkımızın yanındayız. Görevimiz halkımıza hizmet. Esnaflarımızı gezerek tanışma fırsatı bulduk. Bundan sonraki günlerde de vatandaşların içerisinde olmaya devam ederek, sorunlarını yerinde görüp, incelemeyi vazife olarak kabul ediyorum. Devletin temsilcisi olarak vatandaşın bize gelmesini beklemeden biz, vatandaşın ayağına geleceğiz. Tüm esnafımız bizim için değerlidir. Esnaflarımızın hepsine hayırlı işler ve bol kazançlar temenni ediyorum" dedi.
İlçede yaşayan vatandaşlar da, Vali Yazıcı'ya Çamlıhemşin'e gelip kendilerini ziyaret ettikleri için çok memnun olduklarını ifade ettiler.

Rize Haberleri

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI