Karakter boyutu :
RİZE’DE KUNDAKLAMA

RİZE’DE KUNDAKLAMA

Tarih 18 Ocak 2016, 17:38 Editör reşat tula

Rize’nin Kalkandere İlçesine bağlı Ormanlı köyünde ikamet eden Ak Parti Kalkandere İl Genel Meclisi Üyesi Mehmet Öztürk’e ait evin altında bulunan 2 özel araç kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından kundaklandı.

Rize’nin Kalkandere İlçesine bağlı Ormanlı köyünde ikamet eden Ak Parti Kalkandere İl Genel Meclisi Üyesi Mehmet Öztürk’e ait evin altında bulunan 2 özel araç kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından kundaklandı.

Kundaklama sonucu araçlardan biri kullanılmaz hale gelirken diğer araç ve evde yangın sebebiyle küçük çaplı hasarlar meydana geldi.

İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Kazancı olayı haber almasının ardından beraberindeki İl Genel Meclisi Üyeleri ve İl Özel İdaresi Encümen Müdürü ile birlikte, Kalkandere İlçesine bağlı Ormanlı köyüne hareket etti.

Kalkandere İl Genel Meclisi Üyesi Mehmet Öztürk ve Eski İl Genel Meclisi Üyesi olan babası Mustafa Öztürk’e geçmiş olsun dileklerini ileten Başkan Kazancı, olayı şiddetle kınadığını ve faillerin biran evvel yakalanıp adalete hesap vermeleri gerektiğini söyledi.

Toplumda bir sevgisizlik hastalığı gözlemlediğini ifade eden Kazancı, “bu hastalığın giderilmesiyle bütün üzüntü verici hadiselerin yaşanmamasının sağlanacağı kanaatindeyim. Kalkandere ilçesine her daim bir fazla daha hizmet alabilmesi için çırpınan, yapılan hizmetleri her an başında durarak takip eden bu değerli kardeşimize ve saygıdeğer ailesine geçmiş olsun dileklerimi bir kez daha iletiyorum” dedi.

kalkanderede-kundaklama-(10).jpgkalkanderede-kundaklama-(5).jpgRize Haberleri

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması ÇAYKUR’dan 3. Sürgün alımları ve kontenjan uygulaması hakkında açıklamada bulunuldu.

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı Rize İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'ne atanan Rize Valiliği İl Sosyal Etüt ve Proje Müdür Vekili Esra Alemdaroğl...

Tüm Fotoğraflar    

  26.09.2020
 

26.09.2020..

İzlenme: 15

   
  25.09.2020
 

25.09.2020..

İzlenme: 20

   
  24.09.2020
 

24.09.2020..

İzlenme: 22

   
  23.09.2020
 

23.09.2020..

İzlenme: 17

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

Tüm videolar