Karakter boyutu :
ETÜT MERKEZİNE İLGİ BÜYÜK…

ETÜT MERKEZİNE İLGİ BÜYÜK…

Tarih 20 Ocak 2016, 16:25 Editör reşat tula

Rize merkez Tophane Mahalle Muhtarı Abdurrahman Koçali Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap’ı makamında ziyaret ederek, Başkan Kasap’a çalışmalarla ilgili bilgiler verdi.

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap’ı makamında ziyaret eden Tophane Mahallesi muhtarı Abdurrahman Koçali, mahallesinde Rize Belediyesinin katkıları ile oluşturulan Etüt Merkezinin işleyişi ile ilgili bilgiler vererek, mahalle sakinlerinin bu konudaki memnuniyetlerini dile getirdi.

AİLELER MEMNUN.

Rize Belediyesi tarafından tophane mahallesinde hayata geçirilen Etüt Merkezi mahallede ikamet eden ailelerin takdirini kazandı. Mahallede bulunan öğrencilerin boş zamanlarını değerlendire bilecekleri bir alan olarak Belediye tarafından hizmete açılan Etüt Merkezi içerisinde, 10 Adet Bilgisayar, 8 Serbest çalışma alanı bulunuyor. Görevli öğretmenlerin eşliğinde boş zamanlarını değerlendiren öğrencilerin sayısı her geçen gün artarken, mahallede bulunan aileler eğitim alanının genişletilmesi için mahalle muhtarına talepte bulundular.

Rize Belediye Başkanı Prof Dr. Reşat Kasap’ı makamında ziyaret eden Tophane mahalle muhtarı Abdurrahman Koçali, Etüt Merkezi’nin mahalle sakinleri tarafından takdir edildiğine dikkat çekti. Öğrenci sayısının her geçen gün biraz daha arttığını ve mahallesinde bulunan Etüt Merkezine ek olarak ilave bir alanın oluşturulması için Başkan Kasap ile görüşen mahalle muhtarı Koçali, ailelerin bu yönde talepleri olduğunu dile getirdi.

BAŞKAN KASAP, “ÇOCUKLARIMIZIN EĞİTİMİ BİZLER İÇİN ÖNEMLİ” DEDİ.

Tophane Mahalle Muhtarı Abdurrahman Koçali’yi makamında ağırlayan Başkan Kasap, Rize Belediyesi olarak merkez mahalleler içerisinde ilk etüt merkezini tophane mahallesinde oluşturduklarını belirterek sözlerine şöyle devam etti; “Çocuklarımızın eğitimi bizler için önemlidir. Tophane mahallemizde çocuklarımız için oluşturduğumuz etüt merkezi kısa süre içerisinde beklentimizin üzerinde ilgi gördü. Etüt Merkezinin görmüş olduğu yoğun ilgiden dolayı ilave ek alanın oluşturulması konusunda mahalle muhtarımızın bizden talepleri oldu. Konuyu teknik ekibimiz ile değerlendirmeye aldık. Bu gibi alanları farklı mahallelerimizde de muhtarlarımızın uygun yer göstermesi durumunda hayata geçirmeyi düşünüyoruz. Tophane mahalle muhtarımıza ve mahalle sakinlerimize göstermiş oldukları ilgiden ötürü teşekkür ediyorum” dedi.


Rize Haberleri

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI