Karakter boyutu :
2016'NIN İLK KOORDİNASYONU TOPLANDI

2016'NIN İLK KOORDİNASYONU TOPLANDI

Tarih 27 Ocak 2016, 14:26 Editör reşat tula

2016 yılı 1. Dönem İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı yapıldı.

İl Koordinasyon Kurulu 2016 Yılı 1. Dönem Değerlendirme Toplantısı, Vali Ersin Yazıcı Başkanlığında  Valilik Ayder Toplantı Salonu'nda yapıldı.
İl Koordinasyon Kurulu Toplantısına Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Vali Yardımcısı Emre Nebioğlu, İlçe Kaymakamları, Kurumların Bölge ve İl Müdürleri katıldı.
KAMU KAYNAKLARINI VERİMLİ KULLANALIM
Vali Yazıcı toplantının açılışında yaptığı konuşmada kamu kaynaklarını en verimli şekilde kullanarak hizmete dönüştürmeyi amaçladıklarını ifade etti.
2016 yılının ilk Planlama ve Koordinasyon Kurulu Toplantısı'nın ilimiz için hayırlı olmasını dileyen Vali Yazıcı,  bugün 2015 yılının bir değerlendirmesini yapmak ve 2016 yılında ilimizde neler yapılabileceğini görüşmek üzere toplandıklarını ifade etti.
Vali Ersin Yazıcı'nın konuşmasının ardından Koordinasyon Kurulu Toplantısı başladı. Toplantıda yatırımcı daire ve kurum amirleri kurumlarıyla ilgili yatırımlar hakkında bilgiler verdiler. İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı yatırımcı kurumların yetkililerinin çalışma ve projeleri hakkında yaptıkları sunumun ardından sona erdi.

Rize Haberleri

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI