Karakter boyutu :
AYDER’DEN RENKLİ GÖRÜNTÜLER

AYDER’DEN RENKLİ GÖRÜNTÜLER

Tarih 01 Şubat 2016, 09:18 Editör reşat tula

9. Çamlıhemşin Ayder Kardan Adam Şenliği başladı.

Çamlıhemşin İlçesi Ayder Yaylası'nda bu yıl 9.'su düzenlenen Kardan Adam Şenliği bugün düzenlenen etkinliklerle başladı.
Şenlik her yıl okulların yarıyıl tatiline girmesinin ardından Ocak sonu veya Şubat ayı başlarında Cumartesi ve Pazar günleri düzenlenmektedir.
Vali Ersin Yazıcı, Çamlıhemşin Kaymakamı Aziz Gölbaşı, İl Garnizon Komutanı Jandarma Albay Semih Coşkun, ÇAYKUR Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu,  Çamlıhemşin Belediye Başkanı Osman Haşimoğlu, Çamlıhemşin Doğa Sporları İhtisas ve Spor Kulübü (ÇADOSK) Başkanı Tahsin Altay ile yerli ve yabancı turistlerin katıldığı şenlik, yarınki etkinliklerin ardından sona erecek.
RİZE'YE DAVET EDİYORUM
Programda yaptığı konuşmasında, Ayder'in kış turizmi açısından çok büyük imkânlara sahip olduğunu belirten Vali Ersin Yazıcı, "Kış turizmini farklı aktivitelerle renklendirmeye çalışıyoruz. Bölgenin doğallığı, sessiz ve sakinliğinden dolayı kış aylarında da turizmi geliştirmek istiyoruz. Zengin bitki örtüsü, doğal, kültürel, tarihi ve turistik değerleri, büyüleyici güzellikte gölleri, trekking alanları, yaz ve kış sporları için elverişli tesisleri ile oldukça çekici bir İl olan ve tüm turizm çeşitlerinin aynı anda yapılabildiği Rize'ye herkesi davet ediyorum " diye konuştu.


Rize Haberleri

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI