Karakter boyutu :
Altın Kent Ödülü Başkan Kasap’a Takdim Edildi

Altın Kent Ödülü Başkan Kasap’a Takdim Edildi

Tarih 01 Şubat 2016, 09:24 Editör reşat tula

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap’a, marka şehirlerin ve projelerin halkın oylarıyla yarıştığı Golden City Awards 2016’da “Altınkent İl” kategorisinde birinci olan Rize adına ödül takdim edildi.

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, “Bu ödülü Rize’deki bütün paydaşlarımız adına aldım. Rize’nin kalkınmışlığına, gelişmişliğine ve yaşanabilirliğine katkıda bulunan herkes bu ödüle layıktır”

İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenen, şehirlerin birçok kategoride yarıştığı Golden City Awards 2016 marka şehirler ödül töreninde Rize “Altınkent İl” ödülüne layık görüldü. Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap’a düzenlenen törende şehir adına ödül takdim edildi.

Kentlerin gelişmesine ve markalaşmasına öncülük etmek amacıyla düzenlenen; proje, yapı, kent yöneticisi, belediyecilik, altın kent, kent yaşamına değer katan kişiler dallarında ödüllerin verildiği törene ilgili il ve ilçe belediye başkanları, basın ve sanat dünyasından önemli isimler katıldı.

Törende İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, “Yaşam Boyu Üstün Hizmet ve Başarı Ödülü”’ne layık görüldü. Ödülü Büyükşehir Belediye Başkanı Topbaş adına, danışmanı Prof. Dr. Erman Tuncer aldı.

“ÖDÜL, MOTİVASYONUMUZU DAHA DA YUKARIYA TAŞIDI”

“Altın Kent İl” ödülüne layık görülen Rize adına ödülü alan Başkan Kasap, yaptığı açıklamada, “Öncelikle belediyemizde kurumsallaşmaya önem verdik. Belediyemizi daha ulaşılabilir bir yapıya kavuşturduk. Bu ödül var olan motivasyonumuzu daha da yukarıya taşımıştır” dedi.

“RİZE’Yİ GELECEĞE HAZIRLIYORUZ”

Başkan Kasap, “Önemli bir şehir olan Rize’mizin böyle bir ödüle layık olması bizi ziyadesiyle memnun etmiştir. Rize’yi Ovit Tüneli, Havalimanı ve Lojistik Merkez’in getireceği büyüklüğe hazırlıyoruz. Rize’nin çaydan sonra en büyük ekonomik geliri turizmden gelmektedir. Biz de buna yönelik olarak projelerimizi gerçekleştirme noktasında çalışmalarımıza devam ediyoruz”

“KURUMSALLIK VE HİZMET”

Başkan Kasap, “Ödülle birlikte yapılan değerlendirmeler belediyemizin kurumsal yapısına olan katkımız dolayısıyladır. Belediyeyi daha ulaşılabilir yaparak vatandaşlarımızın ayağına götürmüş bulunmaktayız. Vatandaşlarımızın belediyeyle olan diyaloglarını hızlı, dürüst ve insan odaklı bakış açısıyla ele alıyoruz. Bu kapsamda yapmış olduğumuz çalışmaların bizi bu noktaya getirdiğini düşünüyorum” diye konuştu.


Rize Haberleri

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI