Karakter boyutu :
KÖY YOLU FATİHLERİNE TEŞEKKÜR YEMEĞİ

KÖY YOLU FATİHLERİNE TEŞEKKÜR YEMEĞİ

Tarih 06 Şubat 2016, 09:38 Editör reşat tula

Vali Ersin Yazıcı, mesai gözetmeksizin kar temizleme ve yol açma çalışmalarında görev yapan İl Özel İdare ile Kriz Masası ekibine hamsi ziyafeti verdi.

Rize İl Özel İdaresi bahçesinde düzenlenen teşekkür yemeğine Vali Ersin Yazıcı, İl Garnizon Komutanı Jandarma Albay Semih Coşkun,  İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Kazancı, İl Emniyet Müdürü Adem Çakıcı, İl Özel İdare Genel Sekreter Vekili Salih Kurtuluş,  İl Genel Meclis Üyeleri, Rize İl Afet ve Acil Durum Müdürü Şakir Kurk, Birim Müdürleri, İlçe Özel İdare Müdürleri ve özel İdare personeli katıldı.
VATANDAŞLARIMIZIN HAKLI TAKDİRLERİNİ KAZANMIŞLARDIR
Vali Ersin Yazıcı yemek sonrası yaptığı açıklamalarda şu ifadelere yer verdi; "Ekibimizin her biri elinden geleni yaparak mesai saati mefhumu gözetmeksizin çalıştı. Bizim işimiz vatandaşlarımıza en iyi hizmeti imkanlar dahilinde kendilerine sunmaktır. Emek harcayıp bu millet için çalışan herkesten Allah razı olsun. Rize'de etkili olan kar yağışından sonra İl Özel idare ekiplerimiz kapanan köy yollarının ulaşıma açılması için gerekli müdahaleleri yerinde ve zamanında yaparak halkımızın mağduriyetini gidermişlerdir. İlimizin arazi şartlarının zorluğuna rağmen ekiplerimiz karla mücadelede vatandaşlarımızın haklı takdirlerini kazanmış, evlerinden ayrı ve uykusuz geçen bu mücadelenin ödülünü vatandaşlarımızın yüzlerindeki huzur ifadeleriyle almışlardır. Böyle başarılı bir ekibe başkanlık etmek, başında olmak bana mutluluk veriyor. İlin Valisi olarak bu milletin rahatı, huzuru ve mutluluğu için elinden geleni yapan ve insanları memnun etmeye çalışan bütün yetkililere teşekkür ediyorum" dedi.


Rize Haberleri

Rize'de Kaya Düşmesi Riski Nedeniyle Bir Okul Binası Boşaltıldı

Rize'de Kaya Düşmesi Riski Nedeniyle Bir Okul Binası Boşaltıldı Rize'nin Ardeşen ilçesinde kaya düşmesi riski nedeniyle bir okul binası boşaltıldı.

Rize’de Bunu Yapan Korona Hastalarına Hapis Geliyor

Rize’de Bunu Yapan Korona Hastalarına Hapis Geliyor Rize’de koronavirüs testi pozitif çıkan vatandaşların temaslı olduğu kişiler hakkında yanlış, yanıltıcı ve gerçeğe ...

Tüm Fotoğraflar    

  25.11.2020
 

25.11.2020..

İzlenme: 3

   
  24.11.2020
 

24.11.2020..

İzlenme: 10

   
  23.11.2020
 

23.11.2020..

İzlenme: 12

   
  21.11.2020
 

21.11.2020..

İzlenme: 23

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

  •  
  •  
  •  

  • Bugün haber eklenmedi.

  • Son 7 gün haber eklenmedi.

  • Bu ay haber eklenmedi.

Tüm videolar