Karakter boyutu :
Kültür ve Turizm Bölge Çalıştayı Düzenlendi

Kültür ve Turizm Bölge Çalıştayı Düzenlendi

Tarih 08 Şubat 2016, 14:54 Editör reşat tula

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, Maliye Bakanı Naci Ağbal, Gençlik ve Spor Bakanı Çağatay Kılıç ile Çalışma, Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Rize Valisi Ersin Yazıcı, AK Parti Rize Milletvekilleri Hasan Karal, Hikmet Ayar ve Osman Aşkın Bak’ın da yer aldığı Kültür ve Turizm Bölge Çalıştayı’nda katıldı.

Çalıştay, Samsun, Sinop, Ordu, Giresun, Rize, Artvin, Gümüşhane, Bayburt Valileri, belediye başkanları ve sivil toplum örgütü temsilcilerinin katılımıyla Trabzon'da bir otelde düzenlendi.

Trabzon Valisi Abdil Celil Öz, Maliye Bakanı Naci Ağbal, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu ve Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal çalıştayın açılışında konuşmalarını gerçekleştirdiler.

Konuşmaların ardından ev sahibi Bakan Süleyman Soylu katılımcı bakanlara plaket sunumu gerçekleştirirken, çalıştay daha sonra basına kapalı olarak devam etti.

Son oturum olarak katılımcılarla soru cevap şeklinde gerçekleştirilen bölümde milletvekilleri, belediye başkanları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve turizm sektöründe hizmet veren girişimciler sözlü ve yazılı olarak katılımcı bakanlar ve genel müdürlerden oluşturulan kurula turizm sektörüyle ilgili görüş ve sorularını ilettiler.


Rize Haberleri

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI