Karakter boyutu :
Kültür ve Turizm Bölge Çalıştayı Düzenlendi

Kültür ve Turizm Bölge Çalıştayı Düzenlendi

Tarih 08 Şubat 2016, 14:54 Editör reşat tula

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, Maliye Bakanı Naci Ağbal, Gençlik ve Spor Bakanı Çağatay Kılıç ile Çalışma, Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Rize Valisi Ersin Yazıcı, AK Parti Rize Milletvekilleri Hasan Karal, Hikmet Ayar ve Osman Aşkın Bak’ın da yer aldığı Kültür ve Turizm Bölge Çalıştayı’nda katıldı.

Çalıştay, Samsun, Sinop, Ordu, Giresun, Rize, Artvin, Gümüşhane, Bayburt Valileri, belediye başkanları ve sivil toplum örgütü temsilcilerinin katılımıyla Trabzon'da bir otelde düzenlendi.

Trabzon Valisi Abdil Celil Öz, Maliye Bakanı Naci Ağbal, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu ve Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal çalıştayın açılışında konuşmalarını gerçekleştirdiler.

Konuşmaların ardından ev sahibi Bakan Süleyman Soylu katılımcı bakanlara plaket sunumu gerçekleştirirken, çalıştay daha sonra basına kapalı olarak devam etti.

Son oturum olarak katılımcılarla soru cevap şeklinde gerçekleştirilen bölümde milletvekilleri, belediye başkanları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve turizm sektöründe hizmet veren girişimciler sözlü ve yazılı olarak katılımcı bakanlar ve genel müdürlerden oluşturulan kurula turizm sektörüyle ilgili görüş ve sorularını ilettiler.


Rize Haberleri

Rize'de Kaya Düşmesi Riski Nedeniyle Bir Okul Binası Boşaltıldı

Rize'de Kaya Düşmesi Riski Nedeniyle Bir Okul Binası Boşaltıldı Rize'nin Ardeşen ilçesinde kaya düşmesi riski nedeniyle bir okul binası boşaltıldı.

Rize’de Bunu Yapan Korona Hastalarına Hapis Geliyor

Rize’de Bunu Yapan Korona Hastalarına Hapis Geliyor Rize’de koronavirüs testi pozitif çıkan vatandaşların temaslı olduğu kişiler hakkında yanlış, yanıltıcı ve gerçeğe ...

Tüm Fotoğraflar    

  30.10.2020
 

30.10.2020..

İzlenme: 1

   
  29.10.2020
 

29.10.2020..

İzlenme: 12

   
  28.10.2020
 

28.10.2020..

İzlenme: 17

   
  27.10.2020
 

27.10.2020..

İzlenme: 17

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

Tüm videolar