Karakter boyutu :
Mavi Şehir Projesinin Son Durumu Görüşüldü

Mavi Şehir Projesinin Son Durumu Görüşüldü

Tarih 09 Şubat 2016, 17:36 Editör reşat tula

Rize Belediyesi’nin ev sahipliğinde Mavi Şehir Projesi, Cumhuriyet Meydanı Projesi ve Sahipsiz Hayvanların Geçici Bakım Evi ve Rehabilitasyon Merkezi Projesi’nin son durumu görüşüldü.

Rize Belediyesi Kale Sosyal Tesislerinde yapılan toplantıya Rize Valisi Ersin Yazıcı, Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman, AK Parti Rize İl Başkan Vekili İshak Alim, AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanı Murat Sadettin Türüt, Rize Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şaban Aziz Karamehmetoğlu, Rize Ticaret Borsası Meclis Başkanı Resul Okumuş ve Borsa Genel Sekreteri İsmail Kocaman, Çaykur Genel Müdür Yardımcısı Süleyman Pınarbaş, belediye Meclis üyeleri ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldı.

Projelerin ilerleyişi ve gelinen son aşamanın değerlendirildiği toplantıda diyalog ve dayanışma içerisinde çalışmaların ilerlemesine vurgu yapıldı.

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, “Şehrimizin gelecek yıllarına hitap edecek büyük projelerin ilerlemesi ve son durumu için ev sahipliğimizde bir istişare toplantısı düzenledik. Kurumlar arası diyaloğu güçlendirerek faaliyetlerin aksamadan devam etmesini hedefliyoruz. Şehrimizi paydaşlarıyla bir bütün olarak düşünerek hareket ediyoruz. Bu ölçüde bütün kurumlar olarak üzerimize düşen görevleri eksiksiz olarak yerine getirmek için gerekli dayanışmayı gösteriyoruz” dedi.


Rize Haberleri

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması ÇAYKUR’dan 3. Sürgün alımları ve kontenjan uygulaması hakkında açıklamada bulunuldu.

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı Rize İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'ne atanan Rize Valiliği İl Sosyal Etüt ve Proje Müdür Vekili Esra Alemdaroğl...

Tüm Fotoğraflar    

  02.10.2020
 

02.10.2020..

İzlenme: 5

   
  01.10.2020
 

01.10.2020..

İzlenme: 14

   
  30.09.2020
 

30.09.2020..

İzlenme: 19

   
  29.09.2020
 

29.09.2020..

İzlenme: 17

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

  •  
  •  
  •  

  • Bugün haber eklenmedi.

  • Son 7 gün haber eklenmedi.

  • Bu ay haber eklenmedi.

Tüm videolar