Karakter boyutu :
Çaykur’dan 2250 Rakımlı Petranda Sıcak Çay Hizmeti

Çaykur’dan 2250 Rakımlı Petranda Sıcak Çay Hizmeti

Tarih 09 Şubat 2016, 18:10 Editör reşat tula

Çaykur’un, Reklam, Tanıtım kapsamında gezici araçla yapılan, Çaykur Çayları tadım ve tattırım ikramı, ağır kış şartlarında da devam ediyor.

Çaykur bu seferde yoğun kar yağışı altında, eski ismi Petran olan, 2250 rakımlı İkizdere,Meşeköy’de bu yıl 9’cusu yapılan, Petranboard Şenliklerine katılan binlerce kişiye - 5 derece soğukta binlerce bardak sıcak çay ikramında bulundu.
Sabahın erken saatlerinde, Meşeköy (Petran) meydanında başlayan 9. Petranboard Şenliklerine, Rize ve ilçelerinden, komşu illerden ve İstanbul’dan, ABD’den şenlikleri izlemeye ve lazbord’la kayak yapmaya gelen binlerce kişi,  bir yandan petranbord yarışlarını, bir yandan da şenlik alanında yöresel sanatçıları seslendirdiğimüzik eşliğinde, Çaykur’un reklam ve tanıtım aracından şenliklerinin sonuna kadar ikram edilen, Çaykur tanıtım ve tadım çaylarını yudumladılar. 

İkizdere, Meşeköy 9.Petranboard şenliklerine katılan, İkizdere Kaymakamı Halil İbrahim Kazar, “Çaykur’un kar yağışı altında, bu rakımda ve bu soğukta şenliklerimize katılan binlerce halkımıza ve davetli misafirlerimize aralıksız sunmuş olduğu sıcak çay hizmeti önemli bir fedakârlık, takdir ve tebrik ettiğimiz bir hizmettir. Evlerimizde olduğu gibi, bu zirvedeki şenliklerde üşüdüğümüzde hemen Çaykur’un ikram aracına yanaşarak istediğimiz dakikada halkımıza ve bizlere ikram edilen sıcak çayımız, hem ruhumuzu, hem de bedenimizi ısıttı. Bu önemli desteklerinden dolayı, Çaykur Genel Müdürü Sn. İmdat Sütlüoğlu’na ve bugün bu soğukta şenliklerimize katılan binlerce insanımıza, görevlilerimize gün boyu hiç arar vermeden sıcak çay servisi yapan, Çaykur personeline İkizdere ilçem ve şahsım adına teşekkürlerimi iletiyorum.” dedi. HABER VE FOTOĞRAFLAR: BAYRAM ALİ KAVALCI


Rize Haberleri

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI