Karakter boyutu :
Çaykur’dan 2250 Rakımlı Petranda Sıcak Çay Hizmeti

Çaykur’dan 2250 Rakımlı Petranda Sıcak Çay Hizmeti

Tarih 09 Şubat 2016, 18:10 Editör reşat tula

Çaykur’un, Reklam, Tanıtım kapsamında gezici araçla yapılan, Çaykur Çayları tadım ve tattırım ikramı, ağır kış şartlarında da devam ediyor.

Çaykur bu seferde yoğun kar yağışı altında, eski ismi Petran olan, 2250 rakımlı İkizdere,Meşeköy’de bu yıl 9’cusu yapılan, Petranboard Şenliklerine katılan binlerce kişiye - 5 derece soğukta binlerce bardak sıcak çay ikramında bulundu.
Sabahın erken saatlerinde, Meşeköy (Petran) meydanında başlayan 9. Petranboard Şenliklerine, Rize ve ilçelerinden, komşu illerden ve İstanbul’dan, ABD’den şenlikleri izlemeye ve lazbord’la kayak yapmaya gelen binlerce kişi,  bir yandan petranbord yarışlarını, bir yandan da şenlik alanında yöresel sanatçıları seslendirdiğimüzik eşliğinde, Çaykur’un reklam ve tanıtım aracından şenliklerinin sonuna kadar ikram edilen, Çaykur tanıtım ve tadım çaylarını yudumladılar. 

İkizdere, Meşeköy 9.Petranboard şenliklerine katılan, İkizdere Kaymakamı Halil İbrahim Kazar, “Çaykur’un kar yağışı altında, bu rakımda ve bu soğukta şenliklerimize katılan binlerce halkımıza ve davetli misafirlerimize aralıksız sunmuş olduğu sıcak çay hizmeti önemli bir fedakârlık, takdir ve tebrik ettiğimiz bir hizmettir. Evlerimizde olduğu gibi, bu zirvedeki şenliklerde üşüdüğümüzde hemen Çaykur’un ikram aracına yanaşarak istediğimiz dakikada halkımıza ve bizlere ikram edilen sıcak çayımız, hem ruhumuzu, hem de bedenimizi ısıttı. Bu önemli desteklerinden dolayı, Çaykur Genel Müdürü Sn. İmdat Sütlüoğlu’na ve bugün bu soğukta şenliklerimize katılan binlerce insanımıza, görevlilerimize gün boyu hiç arar vermeden sıcak çay servisi yapan, Çaykur personeline İkizdere ilçem ve şahsım adına teşekkürlerimi iletiyorum.” dedi. HABER VE FOTOĞRAFLAR: BAYRAM ALİ KAVALCI


Rize Haberleri

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması ÇAYKUR’dan 3. Sürgün alımları ve kontenjan uygulaması hakkında açıklamada bulunuldu.

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı Rize İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'ne atanan Rize Valiliği İl Sosyal Etüt ve Proje Müdür Vekili Esra Alemdaroğl...

Tüm Fotoğraflar    

  29.09.2020
 

29.09.2020..

İzlenme: 17

   
  28.09.2020
 

28.09.2020..

İzlenme: 18

   
  26.09.2020
 

26.09.2020..

İzlenme: 15

   
  25.09.2020
 

25.09.2020..

İzlenme: 21

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

Tüm videolar