Karakter boyutu :
BELEDİYE EĞİTİMLERE DEVAM EDİYOR

BELEDİYE EĞİTİMLERE DEVAM EDİYOR

Tarih 11 Şubat 2016, 13:04 Editör reşat tula

Rize Belediyesi tarafından verilen eğitim programları devam ediyor. Şehirde Kuaförlük yapan esnaflara yönelik “Pazarlama Semineri” ne Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap’ta katıldı.

Eğitim, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Üretim Yönetimi ve Pazarlama Bölümünden Öğretim Görevlisi Yrd.Doç. Dr. Erol Ustaahmetoğlu tarafından “ Perakende, pazarlama, Müşteri İlişkileri, Ticari beceri ve Satış İletişimi “ verildi.

Belediye Meclis salonunda düzenlenen eğitime Rize Berberler Odası Başkanı Mustafa Gündoğan ve berber esnafları katıldı.

Verilen eğitimlerin esnafların meslek hayatına katkılar sağlayacağını belirten Başkan Kasap, “Bu eğitimler mesleğinizin inceliklerini ortaya koyma noktasında sizlere fayda sağlayacaktır. Şehrimizde yaşayan insanlar arası diyaloglar örnek teşkil edecek şekle gelecektir. Bu tür çalışmalar belirli zaman aralıklarında tekrar edilecektir. Bu ve bundan sonraki çalışmalarımıza katılacağınıza inanıyorum. Gerçekten güzel bir katılım oldu. Bu faaliyetimizin şehrimize ve sizlere hayırlar ve başarılar getirmesini temenni ediyorum” dedi.

Rize Berberler Odası Başkanı Mustafa Gündoğan yaptığı konuşmada, Başkan Kasap’a katkılarından dolayı teşekkür ederek, berber esnafları olarak bu tür eğitimleri oldukça yararlı bulduklarını vurguladı.


Rize Haberleri

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI