Karakter boyutu :
Rizeli Kaymakam'a İmzalı Forma Hediye Edildi

Rizeli Kaymakam'a İmzalı Forma Hediye Edildi

Tarih 18 Şubat 2016, 14:36 Editör reşat tula

Şırnak'ın Beytüşşebap İlçe Kaymakamı Rizeli Kadir Güntepe'ye Rizesporlu futbolcularının imzaladığı Yeşil Mavili forma gönderildi. Kaymakam Güntepe, giydiği formayla poz vererek, "Bu kıymetli hediye için tüm oyunculara teşekkür ediyorum." dedi.

Türkiye kamuoyu O’nu önce Amasya Hamamözü Kaymakamı iken çeşitli nedenlerden dolayı ulaşmak istediği ancak 3 hafta boyunca ulaşamadığı Spor Genel Müdür Vekili Ömer Altunsoy'a yazdığı mektupla tanıdı. Ardından gönüllü olarak gittiği Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesinde terörün kökünü kazıyan Kaymakam olarak hafızalara yerleştirdi.

PKK'nın ölüm listesinde yer alan ve evi ile makam odası duvar delici silahlarla kurşun yağmuruna tutulmasına rağmen tehditlere aldırış etmeden girilemez denilen yerlere giren, Beytüşşebap ilçesini PKK'ya dar edip Beytüşşebap'ı halkın huzur ve güven içerisinde yaşayabileceği bir ilçe konumuna getirerek taraflı tarafsız milyonlarca vatandaşın gönlünü feth eden Kaymakam Güntepe, Rizesporlu futbolcuların imzalayıp gönderdiği 7 numaralı Sercan Kaya’nın formasını giyerek sosyal medya hesabından paylaştı.

“Çaykur Rizesporlu futbolcular 'imzalı forma' gönderdiler Bu kıymetli hediye için tüm oyunculara teşekkür ediyorum” dipnotuyla paylaşılan Rizespor formalı Kaymakam Güntepe’nin fotoğrafı kısa sürede yüzlerce beğeni aldı.Rize Haberleri

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI