Karakter boyutu :
Rizeli Kaymakam'a İmzalı Forma Hediye Edildi

Rizeli Kaymakam'a İmzalı Forma Hediye Edildi

Tarih 18 Şubat 2016, 14:36 Editör reşat tula

Şırnak'ın Beytüşşebap İlçe Kaymakamı Rizeli Kadir Güntepe'ye Rizesporlu futbolcularının imzaladığı Yeşil Mavili forma gönderildi. Kaymakam Güntepe, giydiği formayla poz vererek, "Bu kıymetli hediye için tüm oyunculara teşekkür ediyorum." dedi.

Türkiye kamuoyu O’nu önce Amasya Hamamözü Kaymakamı iken çeşitli nedenlerden dolayı ulaşmak istediği ancak 3 hafta boyunca ulaşamadığı Spor Genel Müdür Vekili Ömer Altunsoy'a yazdığı mektupla tanıdı. Ardından gönüllü olarak gittiği Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesinde terörün kökünü kazıyan Kaymakam olarak hafızalara yerleştirdi.

PKK'nın ölüm listesinde yer alan ve evi ile makam odası duvar delici silahlarla kurşun yağmuruna tutulmasına rağmen tehditlere aldırış etmeden girilemez denilen yerlere giren, Beytüşşebap ilçesini PKK'ya dar edip Beytüşşebap'ı halkın huzur ve güven içerisinde yaşayabileceği bir ilçe konumuna getirerek taraflı tarafsız milyonlarca vatandaşın gönlünü feth eden Kaymakam Güntepe, Rizesporlu futbolcuların imzalayıp gönderdiği 7 numaralı Sercan Kaya’nın formasını giyerek sosyal medya hesabından paylaştı.

“Çaykur Rizesporlu futbolcular 'imzalı forma' gönderdiler Bu kıymetli hediye için tüm oyunculara teşekkür ediyorum” dipnotuyla paylaşılan Rizespor formalı Kaymakam Güntepe’nin fotoğrafı kısa sürede yüzlerce beğeni aldı.Rize Haberleri

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması ÇAYKUR’dan 3. Sürgün alımları ve kontenjan uygulaması hakkında açıklamada bulunuldu.

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı Rize İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'ne atanan Rize Valiliği İl Sosyal Etüt ve Proje Müdür Vekili Esra Alemdaroğl...

Tüm Fotoğraflar    

  01.10.2020
 

01.10.2020..

İzlenme: 4

   
  30.09.2020
 

30.09.2020..

İzlenme: 9

   
  29.09.2020
 

29.09.2020..

İzlenme: 17

   
  28.09.2020
 

28.09.2020..

İzlenme: 18

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

  •  
  •  
  •  

  • Bugün haber eklenmedi.

  • Son 7 gün haber eklenmedi.

  • Bu ay haber eklenmedi.

Tüm videolar