Karakter boyutu :
Belediyeler Birliği’nden Mevzuat Bilgilendirme Toplantısı

Belediyeler Birliği’nden Mevzuat Bilgilendirme Toplantısı

Tarih 22 Şubat 2016, 15:14 Editör reşat tula

Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği Başkan Vekili ve Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Türkiye Belediyeler Birliği ve Konya Belediyeler Birliği’nin işbirliğiyle Afyon’da düzenlenen ‘Belediye Akademisi Eğitim ve İstişare Toplantısı’’na katıldı.

Konya Belediyeler Birliği’ne ve Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği’ne üye belediyelerin Başkan, Meclis Üyeleri ve personelinin katıldığı mevzuat bilgilendirme toplantısında belediye çalışmalarının daha donanımlı hale gelmesi noktasında gerekli konulara değinildi.

Bireylerin ve kurumların iletişim becerilerini arttırmanın hedeflendiği toplantıda, iletişimde etki gücünü arttırmanın yolları, hizmet ve kalite bilinci, vatandaş odaklı hizmet çizgisi konuları görüşüldü.

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, toplantının açılışında yapmış olduğu konuşmada, belediye başkanlığının sevgi ve hizmet duygusuyla yapılan bir görev olduğunu belirterek, belediyecilik hizmetlerinin genişlediğini, çalışmaların halkın tüm meselelerini çözmeye odaklı şekilde olması gerektiğini söyledi.


Rize Haberleri

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI