Karakter boyutu :
Sütlüoğlu, bayi ziyaretlerini sürdürüyor

Sütlüoğlu, bayi ziyaretlerini sürdürüyor

Tarih 23 Şubat 2016, 15:42 Editör reşat tula

Yaş çay sezonunda alımından işlenmesine kadar her safhasını sık sık yaptığı fabrika ziyaretleri ile yerinde denetleyen Çaykur Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu, üretiminde olduğu gibi satış noktalarına da giderek piyasayı yerinde denetliyor.

Yaş çay sezonunda alımından işlenmesine kadar her safhasını sık sık yaptığı fabrika ziyaretleri ile yerinde denetleyen Çaykur Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu, üretiminde olduğu gibi satış noktalarına da giderek piyasayı yerinde denetliyor.

Bu kapsamda gerek yurt içinde gerekse yurt dışındaki ÇAYKUR bayilerini ziyaret eden Genel Müdür İmdat Sütlüoğlu Akdeniz Bölgesi Bayilerinden olan Kahramanmaraş bayisi Akmansoy Ticaret şirketini ziyaret etti.

Şirket sahibi Okan Akmansoy, şirket müdürü Süleyman ve Tekerek görüşen Genel Müdür İmdat Sütlüoğlu bölgedeki çay pazarının durumu hakkında bilgiler aldı. Bölgede Çaykur çayının tüketilmesinin arttırılması ve dolayısıyla pazar payının yükseltilmesi için yapılan ve planlanan çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.

çaykur kahramanmaraş bayi ziyareti (1)

Bölge insanının Çaykur Çayı tüketmesi için gereken çalışmaların yapıldığını belirten Genel Müdür Sütlüoğlu; “Kampanya süresince fırsat buldukça ve özellikle kış aylarında sık sık zincirimiz önemli halkalarından biri olan bayilerimizi ziyaret ediyoruz. Bu kapsamda ürünlerimizi Kahramanmaraş ilimizde tüketicilerimizi ulaştıran Akmansoy Ticaret şirketini ziyaret ettik. Şirket sahibi arkadaşlarımızla görüştük. Amacımız ürünümüzü daha fazla noktaya taşımak pazar payımızı arttırmak. Bunun için hep birlikte çalışıyoruz. Sahada olan ekip arkadaşlarımız bayilerimizin bu konudaki görüşleri ve önerileri çok önemli. Onlar vatandaşla iç içeler, onların ne istediğini bölge insanı olarak daha iyi anlıyorlar. Onlar da bize aktarıyorlar. Yani istişare yapmış oluyoruz.” Dedi.


Rize Haberleri

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması ÇAYKUR’dan 3. Sürgün alımları ve kontenjan uygulaması hakkında açıklamada bulunuldu.

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı Rize İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'ne atanan Rize Valiliği İl Sosyal Etüt ve Proje Müdür Vekili Esra Alemdaroğl...

Tüm Fotoğraflar    

  29.09.2020
 

29.09.2020..

İzlenme: 17

   
  28.09.2020
 

28.09.2020..

İzlenme: 18

   
  26.09.2020
 

26.09.2020..

İzlenme: 15

   
  25.09.2020
 

25.09.2020..

İzlenme: 21

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

Tüm videolar