Karakter boyutu :
ÇAYELİ’ DEN ARDAHAN’ A GÖNÜL KÖPRÜSÜ..

ÇAYELİ’ DEN ARDAHAN’ A GÖNÜL KÖPRÜSÜ..

Tarih 25 Şubat 2016, 15:02 Editör reşat tula

Rize Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliğine bağlı İshakoğlu Çayeli Devlet Hastanesinin ‘Haydi! Bir Çantada Sen Yap’ sloganıyla başlatmış olduğu Gönül Köprüsü Kampanyası güzel sonuçlara vesile oldu.

İshakoğlu Çayeli Devlet Hastanesi çalışanları 60 öğrencisi olan Ardahan Binbaşar İlköğretim okuluna her öğrencinin ismine paketlenmiş ve ekinde birde mektup bulunan hediyeler hazırlayıp, Rize Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op.Dr.Gökhan Demiral, İshakoğlu Çayeli Devlet Hastanesi Başhekimi Dr.Yahya Kesici, İshakoğlu Çayeli Devlet Hastanesi İdari ve Mali İşler Müdürü Dürdali Türkdil ve beraberindeki heyet tarafından kendilerine teslim edildi.

Bir öğrencinin sırt çantasında neler bulunabilir gibi küçük bir fikirle başlayan yardım düşüncesi süreç içerisindeki iletişimle çığ gibi büyüyüp öğrencilerin eğitim öğretime daha elverişli bir şekilde devam edebilmeleri için ne lazımsa yerine getirilmesine kadar devam etti.

Sevgi paylaştıkça güzeldir düşüncesiyle Hastane çalışanlarının çocukları kitaplarını Ardahan Binbaşar İlköğretim okulunda ki çocuklarla paylaştı. Okulda öğrenciler için “ İshakoğlu Çayeli Devlet Hastanesi Gönül Köprüsü” yazılı olan birde kitaplık oluşturuldu.

Organizasyonda desteğini eksik etmeyen tüm çalışanlarına ve Rize Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine teşekkürlerini belirten Kesici, burada bulunmanın ve öğrencilerin gözlerinde ki bu mutluluğu görmenin cümlelerle telaffuz edilemeyecek bir mutluluk olduğunu belirtti.

Hediyeler karşısında oldukça mutlu olan çocuklar teşekkürlerini satırlara ve mısralara dökerek gösterdi.

Program karşılıklı görüş alışverişlerinin ardından , iyi dilekler ve temennilerle sonlandırıldı.


Rize Haberleri

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI