Karakter boyutu :
YAŞLARI KÜÇÜK HAYALLERİ BÜYÜK ÇOCUKLAR

YAŞLARI KÜÇÜK HAYALLERİ BÜYÜK ÇOCUKLAR

Tarih 25 Şubat 2016, 15:41 Editör reşat tula

Hacere Usta Anaokulu öğrencilerinin “Anne Baba ve Çocuk Temalı Proje” çerçevesinde hazırlamış oldukları ürünler Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Sosyal Tesisler salonunda düzenlenen sergi ile tanıtıldı.

Hacere Usta Anaokulu öğrencileri “Anne Baba ve Çocuk Temalı Proje” çerçevesinde aileleri ile birlikte çeşitli projeler hazırlayarak birbirinden güzel görselleri ortaya koydular. Çocukları aileleri ile birlikte hoş vakit geçirmek ve aynı zamanda onların hayal güçlerini kullanarak ortaya koymuş oldukları başarıları gün yüzüne çıkarmak amacıyla Hacere Usta Anaokulu tarafından gerçekleştirilen etkinlikte, çocuklar velileri ile birlikte yapmış oldukları çalışmaları sergilediler.

SERGİ AÇLIŞI BAŞKAN KASAP VE REKTÖR KARAMAN TARAFINDAN YAPILDI…

Yaşları küçük fakat hayal güçleri büyük olan Hacere Usta Anaokulu öğrencilerinin yapmış olduğu birbirinden güzel çalışmalar Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Sosyal Tesisler salonunda düzenlenen sergide tanıtıldı.


Sergi açılışı Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman’ın açılış kurdelesini kesmeleriyle gerçekleşti. Açılışın ardından sergiyi gezen Başkan Kasap ve Rektör Karaman’a, okul Müdürü Pınar Er ve Başkan Kasap’ın kızı okul öncesi Öğretmeni Lena Kasap tarafından proje ile ilgili bilgiler aktarıldı.

Sergiyi gezen Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, sergi sonunda çocuklarla sohbet ederek fotoğraf çektirdi. 

Sergi açılışının ardından Belediye Başkanı Kasap ve Rektör Karaman Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesinde yapımı devam eden Kütüphanede incelemelerde bulundular.


Rize Haberleri

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI