Karakter boyutu :
YAŞLARI KÜÇÜK HAYALLERİ BÜYÜK ÇOCUKLAR

YAŞLARI KÜÇÜK HAYALLERİ BÜYÜK ÇOCUKLAR

Tarih 25 Şubat 2016, 15:41 Editör reşat tula

Hacere Usta Anaokulu öğrencilerinin “Anne Baba ve Çocuk Temalı Proje” çerçevesinde hazırlamış oldukları ürünler Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Sosyal Tesisler salonunda düzenlenen sergi ile tanıtıldı.

Hacere Usta Anaokulu öğrencileri “Anne Baba ve Çocuk Temalı Proje” çerçevesinde aileleri ile birlikte çeşitli projeler hazırlayarak birbirinden güzel görselleri ortaya koydular. Çocukları aileleri ile birlikte hoş vakit geçirmek ve aynı zamanda onların hayal güçlerini kullanarak ortaya koymuş oldukları başarıları gün yüzüne çıkarmak amacıyla Hacere Usta Anaokulu tarafından gerçekleştirilen etkinlikte, çocuklar velileri ile birlikte yapmış oldukları çalışmaları sergilediler.

SERGİ AÇLIŞI BAŞKAN KASAP VE REKTÖR KARAMAN TARAFINDAN YAPILDI…

Yaşları küçük fakat hayal güçleri büyük olan Hacere Usta Anaokulu öğrencilerinin yapmış olduğu birbirinden güzel çalışmalar Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Sosyal Tesisler salonunda düzenlenen sergide tanıtıldı.


Sergi açılışı Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman’ın açılış kurdelesini kesmeleriyle gerçekleşti. Açılışın ardından sergiyi gezen Başkan Kasap ve Rektör Karaman’a, okul Müdürü Pınar Er ve Başkan Kasap’ın kızı okul öncesi Öğretmeni Lena Kasap tarafından proje ile ilgili bilgiler aktarıldı.

Sergiyi gezen Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, sergi sonunda çocuklarla sohbet ederek fotoğraf çektirdi. 

Sergi açılışının ardından Belediye Başkanı Kasap ve Rektör Karaman Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesinde yapımı devam eden Kütüphanede incelemelerde bulundular.


Rize Haberleri

Rize'de Kaya Düşmesi Riski Nedeniyle Bir Okul Binası Boşaltıldı

Rize'de Kaya Düşmesi Riski Nedeniyle Bir Okul Binası Boşaltıldı Rize'nin Ardeşen ilçesinde kaya düşmesi riski nedeniyle bir okul binası boşaltıldı.

Rize’de Bunu Yapan Korona Hastalarına Hapis Geliyor

Rize’de Bunu Yapan Korona Hastalarına Hapis Geliyor Rize’de koronavirüs testi pozitif çıkan vatandaşların temaslı olduğu kişiler hakkında yanlış, yanıltıcı ve gerçeğe ...

Tüm Fotoğraflar    

  30.10.2020
 

30.10.2020..

İzlenme: 4

   
  29.10.2020
 

29.10.2020..

İzlenme: 12

   
  28.10.2020
 

28.10.2020..

İzlenme: 17

   
  27.10.2020
 

27.10.2020..

İzlenme: 17

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

Tüm videolar