Karakter boyutu :
Kanka Polis’ten RENK'e Destek

Kanka Polis’ten RENK'e Destek

Tarih 29 Şubat 2016, 16:03 Editör reşat tula

Kanka Polis’ten Rize'de Eğitime Renk Kazandırma (RENK) Projesine tam destek geldi.

Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü Polisleri “Kanka Polis” maskotu ile Ardeşen ilçesinde ilk öğretim okulu öğrencileriyle buluştu. Miniklerin eğlenerek bilinçlendirilmesinin sağlanmaya çalışıldığı etkinlikte Rize Valiliği’nce yürütülen RENK Projesine de destek verildi.

Ardeşen ilçesi Seslikaya Ziya Okutan İlk Öğretim Okulu ile Seslikaya Ekrem Okutan Ortaokulu’nda düzenlenen etkinliklere, Ardeşen Kaymakamı Emrah Yılmaz, İlçe Emniyet Müdürü A. Levent Böke, İlçe Milli Eğitim Müdürü A.Reşat Yazar, Ardeşen Off Road Kulübü Üyeleri ve Ardeşen İlçe Emniyet Müdürü Personeli ile Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü Polisleri “Kanka Polis” maskotu ile katıldı.

kanka-polis-renk-projesine-destek-(3).jpg

Rize Valiliği’nce yürütülen RENK Projesine destek veren Kanka Polis, burada öğrencilerle birlikte kitap okudu. Ayrıca, Kanka Polis tarafından öğrencilere okuma alışkanlığı, internette işlenen suçlar ve dolandırıcılığa karşı alınacak önlemlerle ilgili bilgi verilirken, Ardeşen İlçe Emniyet Müdürlüğünce toplam 80 adet  ışıklı okuma gözlüğü ile Off-Road Kulübü mensuplarınca çeşitli kitaplar öğrencilere hediye edildi.

Öğrenciler, Kanka Polis ile birlikte gerçekleştirilen çeşitli kültürel etkinlikler ve oyunların ardından hatıra fotoğrafıyla sona eren programda eğlenerek öğrenmenin mutluluğunu yaşadı.

kanka-polis-renk-projesine-destek-(1).jpg


Rize Haberleri

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması ÇAYKUR’dan 3. Sürgün alımları ve kontenjan uygulaması hakkında açıklamada bulunuldu.

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı Rize İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'ne atanan Rize Valiliği İl Sosyal Etüt ve Proje Müdür Vekili Esra Alemdaroğl...

Tüm Fotoğraflar    

  26.09.2020
 

26.09.2020..

İzlenme: 15

   
  25.09.2020
 

25.09.2020..

İzlenme: 20

   
  24.09.2020
 

24.09.2020..

İzlenme: 22

   
  23.09.2020
 

23.09.2020..

İzlenme: 17

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

Tüm videolar