Karakter boyutu :
Başkan Kasap, Çalışmaları Yerinde İzledi

Başkan Kasap, Çalışmaları Yerinde İzledi

Tarih 04 Mart 2016, 16:27 Editör reşat tula

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Sahipsiz Hayvanlar Rehabilitasyon Merkezi ve İlaçlama Biriminin çalışmaları hakkında Veteriner İşleri Müdürü Mehmet Rakıcı’dan brifing aldı.

Mart- Eylül ayları arasında yapılması planlanan Sivrisinek/Karasinek kontrol ve mücadele çalışmalarının saha uygulamasına bizzat katılan Başkan KASAP vatandaşa hizmet odaklı yapılan bu uygulamalarla hizmet kalitesini ve vatandaş memnuniyetini arttırmayı hedeflediklerini ifade etti.

Başkan Kasap açıklamasında, “Sineklerin henüz larvalama dönemlerinde ilaçlama faaliyetlerimiz yapılmaktadır. Öncelikli olarak amacımız su birikintisi bulunan alanları ortadan kaldırmaktır. Vatandaşlarımızın da bu konudaki hassasiyetleriyle var olan bu alanları ilaçlayarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bizim almamız gereken tedbirlerin yanı sıra vatandaşlarımızın da alması gereken tedbirler var. Bu konuda bir el broşürü hazırlıyoruz” dedi.

İlaçlama çalışmalarının incelemesinin ardından Başkan Kasap, beraberindeki teknik ekibiyle birlikte Makine Parkındaki çalışmaları da inceledi. Faaliyetlerin son durumuyla ilgili bilgi aldı.


Rize Haberleri

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması ÇAYKUR’dan 3. Sürgün alımları ve kontenjan uygulaması hakkında açıklamada bulunuldu.

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı Rize İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'ne atanan Rize Valiliği İl Sosyal Etüt ve Proje Müdür Vekili Esra Alemdaroğl...

Tüm Fotoğraflar    

  26.09.2020
 

26.09.2020..

İzlenme: 15

   
  25.09.2020
 

25.09.2020..

İzlenme: 20

   
  24.09.2020
 

24.09.2020..

İzlenme: 16

   
  23.09.2020
 

23.09.2020..

İzlenme: 12

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

Tüm videolar