Karakter boyutu :
Vali Yazıcı, Öğrencilerle Kahvaltıda Buluştu

Vali Yazıcı, Öğrencilerle Kahvaltıda Buluştu

Tarih 05 Mart 2016, 14:03 Editör reşat tula

Vali Ersin Yazıcı ile İstiklal Ortaokulu 7/C Sınıfı öğrencileri kahvaltıda bir araya geldi.

Düzenlenen kahvaltıya Vali Yardımcısı Mehmet Kurt,  İl Milli Eğitim Müdürü Şemsettin Durmuş, İstiklal Ortaokulu Müdürü Mehmet Yazıcı, Okul Müdür Yardımcıları ile öğrenciler katıldı.
BÜTÜN İŞLERİMİZİ ÖTELEYEBİLİRİZ FAKAT….
Kahvaltısını kendisi alan Vali Yazıcı, öğrencilerin arasına oturarak istek ve ihtiyaçlarını dinledi. Öğrencilerle bir araya gelmekten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Yazıcı, sözlerine şöyle devam etti: "Başarı kriterimiz, ne kadar daha çok öğrencilerimize dokunabilirsek, onları ne kadar çok mutlu edebilirsek,  bizim için gerçek başarı budur.  Bütün işlerimizi öteleyebiliriz ama gençler konusunda başlattığımız çalışmaları ötelemeyeceğiz. Başlattığımız çalışmaları sürdüreceğiz. Bizim amacımız çocuklarımızı nasıl daha fazla sosyal hayatta nasıl kültürde, sporda, eğitimde buluştururuz.  Her şey çocuklarımız için ama asıl yarınlarımız için. Bugünleri iyi değerlendirirseniz yarın güzel günler bizleri bekliyor demektir "ifadelerini kullandı. 
TOPLUMLARIN EN BÜYÜK GÜCÜ ÇOCUKLARIDIR
Vali Ersin Yazıcı eğitimin her zaman birinci öncelik olması gerektiğini ifade ederek,"Her zaman belirttiğimiz gibi geleceğimizi emanet edeceğimiz gençlerimizin iyi yetişmesi bizlerin en çok üzerinde durduğu konulardan biridir.  Biz her zaman öğrencilerimizi ziyaret ediyoruz. Elimizden gelen her türlü yardımı yapıyoruz. En iyi yatırım çocuklara ve eğitime yapılan yatırımdır. Toplumların en büyük gücü gençliğidir, çocuklarıdır. Çocuklarımız, öğrencilerimiz, gençlerimiz her açıdan çok iyi yetişmeliler. Çocuklarımızı nasıl yetiştirirsek ve onlara nasıl bir eğitim ortamı sunarsak, gelecekte ülkemiz daha iyi seviyelerde ve şartlarda olur. İnsana yapılan yatırım en önemli, en güzel ve en değerli yatırımdır "dedi.
BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDE HER İŞİN ÜSTESİNDEN GELİRİZ
Geleceğin yıldızlarıyla yakından ilgilenerek onlarla sohbet eden Vali Yazıcı, öğrencilere çeşitli sorular sordu. Neşeli geçen anların ardından Vali Yazıcı, öğrencilere böylesine güzel  projelerin içerisinde oldukları için çok şanslı olduklarını söyledi. Yeni neslin bilgili ve donanımlı yetişmesinin görevleri olduğunu ifade eden Vali Yazıcı, "Yarınlarımızı onlara teslim edeceğiz. Bu nedenle Rize2mizde çocuklarımıza eğitime dair birçok yeniliği sunuyor ve buluşturuyoruz" dedi.
Fırsat buldukça böyle etkinliklerin yapılacağını aktaran Vali Yazıcı, birlik ve beraberlik içerisinde olduklarında her işin üstesinden geleceklerini ifade etti.
Okul yönetimi ve öğrenciler eğitime ve öğrenciye verdiği desteklerden dolayı Vali Yazıcı’ya teşekkür ettiler.
Kahvaltı programı, kitap dağıtımı ile Vali Yazıcı'nın okul öğrencileriyle hatıra fotoğrafı çekilmesiyle sona erdi.

Rize Haberleri

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması ÇAYKUR’dan 3. Sürgün alımları ve kontenjan uygulaması hakkında açıklamada bulunuldu.

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı Rize İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'ne atanan Rize Valiliği İl Sosyal Etüt ve Proje Müdür Vekili Esra Alemdaroğl...

Tüm Fotoğraflar    

  18.09.2020
 

18.09.2020..

İzlenme: 7

   
  17.09.2020
 

17.09.2020..

İzlenme: 23

   
  16.09.2020
 

16.09.2020..

İzlenme: 23

   
  15.09.2020
 

15.09.2020..

İzlenme: 18

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

Tüm videolar