Karakter boyutu :
MUHTARLARDAN BAŞKAN KASAP’A ZİYARET

MUHTARLARDAN BAŞKAN KASAP’A ZİYARET

Tarih 05 Mart 2016, 17:52 Editör reşat tula

Rize Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Erbaş ve beraberinde mahalle ve merkeze bağlı köy muhtarlarından oluşan heyet Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap’ı makamında ziyaret etti.

Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Erbaş ve derneğe bağlı mahalle muhtarlarının Başkan Kasap’a gerçekleştirmiş olduğu ziyarette Rize Belediyesinin mahallelerde yapmış olduğu çalışmalar değerlendirildi. Başkan Kasap ile bir süre sohbet eden mahalle muhtarları 2015 yılında kendilerine Rize Belediyesi tarafından gösterilen yakın ilgi ve alakadan ötürü kendilerine teşekkürlerini sundular.

Belirli aralıklarla mahalle muhtarları ile toplantılar gerçekleştiren Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, mahallelerimizin almış oldukları hizmetin geçmişte muhtarlarımız ile yapılan toplantıların meyveleri olduğunu belirterek, belediye çalışmalarının 2016 yılında da kesintisiz olarak imkânlar çerçevesinde devam edeceğini söyledi. Başkan Kasap: “Birlik beraberlik içerisinde koordineli bir şekilde çalışmanın çok daha faydalı olacağının altını çizerek, muhtarlarımızla diyalog içerisinde çalışmak beraberinde hizmetin ilimizde daha etkin olması anlamına gelir ve bu doğrultuda verilen hizmetten vatandaşımız da memnun kalmış olur” dedi.


Rize Haberleri

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması ÇAYKUR’dan 3. Sürgün alımları ve kontenjan uygulaması hakkında açıklamada bulunuldu.

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı Rize İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'ne atanan Rize Valiliği İl Sosyal Etüt ve Proje Müdür Vekili Esra Alemdaroğl...

Tüm Fotoğraflar    

  19.09.2020
 

19.09.2020..

İzlenme: 21

   
  18.09.2020
 

18.09.2020..

İzlenme: 27

   
  17.09.2020
 

17.09.2020..

İzlenme: 34

   
  16.09.2020
 

16.09.2020..

İzlenme: 29

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

Tüm videolar