Karakter boyutu :
MUHTARLARDAN BAŞKAN KASAP’A ZİYARET

MUHTARLARDAN BAŞKAN KASAP’A ZİYARET

Tarih 05 Mart 2016, 17:52 Editör reşat tula

Rize Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Erbaş ve beraberinde mahalle ve merkeze bağlı köy muhtarlarından oluşan heyet Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap’ı makamında ziyaret etti.

Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Erbaş ve derneğe bağlı mahalle muhtarlarının Başkan Kasap’a gerçekleştirmiş olduğu ziyarette Rize Belediyesinin mahallelerde yapmış olduğu çalışmalar değerlendirildi. Başkan Kasap ile bir süre sohbet eden mahalle muhtarları 2015 yılında kendilerine Rize Belediyesi tarafından gösterilen yakın ilgi ve alakadan ötürü kendilerine teşekkürlerini sundular.

Belirli aralıklarla mahalle muhtarları ile toplantılar gerçekleştiren Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, mahallelerimizin almış oldukları hizmetin geçmişte muhtarlarımız ile yapılan toplantıların meyveleri olduğunu belirterek, belediye çalışmalarının 2016 yılında da kesintisiz olarak imkânlar çerçevesinde devam edeceğini söyledi. Başkan Kasap: “Birlik beraberlik içerisinde koordineli bir şekilde çalışmanın çok daha faydalı olacağının altını çizerek, muhtarlarımızla diyalog içerisinde çalışmak beraberinde hizmetin ilimizde daha etkin olması anlamına gelir ve bu doğrultuda verilen hizmetten vatandaşımız da memnun kalmış olur” dedi.


Rize Haberleri

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI