Karakter boyutu :
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Malkoç’tan Başkan Kasap’a Ziyaret

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Malkoç’tan Başkan Kasap’a Ziyaret

Tarih 08 Mart 2016, 17:49 Editör reşat tula

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi’nde düzenlenecek “Yeni Anayasa ve Başkanlık Sistemi” konulu konferans için Rize’ye gelen Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Av. Şeref Malkoç, Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap’ı makamında ziyaret etti.

Başkan Kasap ziyaretinde Malkoç’a belediye çalışmaları ve projelerle ilgili bilgiler verdi. Malkoç, Başkan Kasap’tan özellikle Mavi Şehir Projesi’nin içerisinde yer alan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da yakından takip ettiği Sahil Külliyesi hakkında detaylı bilgiler aldı.

Başkan Kasap, Malkoç’un ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Malkoç ise ziyaretinde, Rize’nin projelerini yakından takip ettiğini, Sahil Külliye Projesi’nin Rize’nin kültürel ve sosyal yapısına büyük katkılar sağlayacağını belirterek, Başkan Kasap’a çalışmalarında başarılar diledi.

Malkoç, Başkan Kasap’a kendi yazmış olduğu “40 Soruda Yeni Anayasa ve Başkanlık Sistemi” kitabını hediye etti. Başkan Kasap, ise Malkoç’a içerisinde Rize bezleri ve yöresel işlemeli çay bardaklarının bulunduğu hediyesini takdim etti.

Malkoç’un Başkan Kasap’ı ziyaretine, Ensar Vakfı Trabzon Şubesi Başkanı Ömer Topaloğlu, Rize Belediyesi Başkan Vekili Sultan Yılmaz ve Rize Belediyesi Başkan Yardımcısı İsmet Sivrikaya eşlik etti.


Rize Haberleri

Rize'de Kaya Düşmesi Riski Nedeniyle Bir Okul Binası Boşaltıldı

Rize'de Kaya Düşmesi Riski Nedeniyle Bir Okul Binası Boşaltıldı Rize'nin Ardeşen ilçesinde kaya düşmesi riski nedeniyle bir okul binası boşaltıldı.

Rize’de Bunu Yapan Korona Hastalarına Hapis Geliyor

Rize’de Bunu Yapan Korona Hastalarına Hapis Geliyor Rize’de koronavirüs testi pozitif çıkan vatandaşların temaslı olduğu kişiler hakkında yanlış, yanıltıcı ve gerçeğe ...

Tüm Fotoğraflar    

  29.10.2020
 

29.10.2020..

İzlenme: 5

   
  28.10.2020
 

28.10.2020..

İzlenme: 17

   
  27.10.2020
 

27.10.2020..

İzlenme: 17

   
  26.10.2020
 

26.10.2020..

İzlenme: 19

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

Tüm videolar