Karakter boyutu :
SAĞLIK KOMPLEKSİNDE SONA YAKLAŞILDI

SAĞLIK KOMPLEKSİNDE SONA YAKLAŞILDI

Tarih 10 Mart 2016, 16:24 Editör reşat tula

Rize İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op. Dr. Gökhan DEMİRAL yapmış olduğu açıklamada yeni Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi binasının yapımının sonuna gelindiğini bildirdi.

Rize İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op. Dr. Gökhan Demiral, yapımı devam eden yeni Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi binasının yapımının sonuna gelindiğini bildirdi.

Rize’nin çok kısa süre içerisinde günümüz tıp teknolojisinin ve bakanlığın kalite standartlarının tüm kriterlerini sağlayan modern bir ağız diş sağlığı merkez binasının yanında sağlık merkezine kavuşacağını açıklayan Rize İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op. Dr. Gökhan Demiral, yeni bina için personel alımına gidilmeyeceğini mevcut olan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde çalışan tüm personelin yeni binaya nakledileceğini ifade ederek, “İlimiz Ağız ve Diş Sağlığı hizmetleri bugüne kadar bina yetersizliği nedeni ile fiziki şartları çok iyi olmayan bir merkezde verilmekteydi. Halkımıza daha iyi ortamlarda sağlık hizmeti sunabilmek amacı ile başlayan ve içinde Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi de bulunan sağlık Kompleksi binasının yapım aşamasının sonuna yaklaşılmıştır. Gerek fiziki şartlar gerekse de tıbbi donanım olarak günümüz tıp teknolojisinin ve bakanlığımız kalite standartlarının tüm kriterlerini sağlayan merkezimiz 30 ünite kapasitesinde olacaktır. Yeni Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi binamız hizmete açılırken mevcut olan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde çalışan tüm personelimiz yeni binaya nakledilecektir. Bakanlığımız uygulamaları dahilinde yeni açılacak olan merkezimizde şuan itibari ile yeni bir müteahhit firma personeli alımı planlamamaktadır. Çünkü ilimizde bakanlığımız planlamaları doğrultusunda hesaplanan işçi havuzu sayısının üzerinde sayıda kişi çalışmaktadır. İlerleyen süreçlerde ihtiyaç ortaya çıkması ve bu ihtiyacın da bakanlığımız tarafından uygun görülmesi halinde personel alımı ile ilgili olarak planlamalar yapılacak ve kamuoyu ile paylaşılacaktır.” dedi.

gokhan-demiral-002.jpg

Demiral, sağlık kompleksinin Rize’ye kazandırılmasında emeği geçenlere teşekkürlerini ilettiği açıklamasının son bölümünde ise “Başta bakanlığımız olmak üzere Sayın Valimiz Ersin Yazıcı’ya, ilimizin siyasi temsilcilerine, Sağlık Müdürümüz Sayın Mustafa Tepe ve tüm sağlık yöneticilerine şükranlarımı sunar” diye konuştuktan sonra kısa süre sonra açılması planlanan Sağlık kompleksinin tüm Rize halkına hayırlı olması temennisinde bulundu.


Rize Haberleri

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI

Tüm Fotoğraflar    

  21.01.2021
 

21.01.2021..

İzlenme: 3

   
  20.01.2021
 

20.01.2021..

İzlenme: 22

   
  19.01.2021
 

19.01.2021..

İzlenme: 22

   
  18.01.2021
 

18.01.2021..

İzlenme: 16

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

Tüm videolar