Karakter boyutu :
Rize ile Bursa’nın Tarım Politikaları Konuşuldu

Rize ile Bursa’nın Tarım Politikaları Konuşuldu

Tarih 11 Mart 2016, 18:21 Editör reşat tula

Rize Ticaret Borsası Meclisi, Bursa Ticaret Borsası’nı ziyaret ederek, tarım alanında yaşanan sorunların giderilmesi için tarım politikalarının yeniden belirlenerek stratejilerin oluşturulması, kurumlar arasında koordinasyon ve işbirliğinin geliştirilmesi ile tarım sorunlarının giderilmesi konusunda karşılıklı görüş alışverişinde bulundular.

Ziyarette; Rize Ticaret Borsası Meclis Başkanı Resul Okumuş, akılcı tarım politikaları ile cari açığın kapanacağını bu nedenle tarım sanayisinin desteklenmesi gerektiğini söyledi. Rize Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Uzun ise Bursa Ticaret Borsası’nın işbirliğine teşekkür ederek iki yeşil ilin diyaloglarının artması temennisinde bulundu.
Bursa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Özer Matlı ve Meclis Başkanı Mehmet Aydın Bursa’da Karadenizli çok fazla girişimci ve iş adamının olduğunu ve Rize’ye özel ilgi duyduklarını belirterek. Sivil toplumu olarak tarım alanında yapılması gereken reform ve işbirliğine hazır olduklarını dile getirdiler.

Meclis Başkanı Resul Okumuş, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Uzun, Yönetim Kurulu Üyesi Muhammet Karaoğlu, Avni Pınarbaşı, Meclis Üyeleri Tahsin Bereketoğlu, Hasan Mercan, Emrullah Malkıran, Ferhat Akgenç, Genel Sekreter İsmail Kocaman ve Genel Koordinatör Hasan Önder katıldıkları ziyaret karşılıklı hediyeler verilmesi ile sona erdi.

RİZELİ İŞ ADAMLARI BURSADA (3) RİZELİ İŞ ADAMLARI BURSADA (4)


Rize Haberleri

Rize'de Kaya Düşmesi Riski Nedeniyle Bir Okul Binası Boşaltıldı

Rize'de Kaya Düşmesi Riski Nedeniyle Bir Okul Binası Boşaltıldı Rize'nin Ardeşen ilçesinde kaya düşmesi riski nedeniyle bir okul binası boşaltıldı.

Rize’de Bunu Yapan Korona Hastalarına Hapis Geliyor

Rize’de Bunu Yapan Korona Hastalarına Hapis Geliyor Rize’de koronavirüs testi pozitif çıkan vatandaşların temaslı olduğu kişiler hakkında yanlış, yanıltıcı ve gerçeğe ...

Tüm Fotoğraflar    

  04.12.2020
 

04.12.2020..

İzlenme: 3

   
  03.12.2020
 

03.12.2020..

İzlenme: 8

   
  02.12.2020
 

02.12.2020..

İzlenme: 19

   
  01.12.2020
 

01.12.2020..

İzlenme: 14

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

  •  
  •  
  •  

  • Bugün haber eklenmedi.

  • Son 7 gün haber eklenmedi.

  • Bu ay haber eklenmedi.

Tüm videolar