Karakter boyutu :
Rize ile Bursa’nın Tarım Politikaları Konuşuldu

Rize ile Bursa’nın Tarım Politikaları Konuşuldu

Tarih 11 Mart 2016, 18:21 Editör reşat tula

Rize Ticaret Borsası Meclisi, Bursa Ticaret Borsası’nı ziyaret ederek, tarım alanında yaşanan sorunların giderilmesi için tarım politikalarının yeniden belirlenerek stratejilerin oluşturulması, kurumlar arasında koordinasyon ve işbirliğinin geliştirilmesi ile tarım sorunlarının giderilmesi konusunda karşılıklı görüş alışverişinde bulundular.

Ziyarette; Rize Ticaret Borsası Meclis Başkanı Resul Okumuş, akılcı tarım politikaları ile cari açığın kapanacağını bu nedenle tarım sanayisinin desteklenmesi gerektiğini söyledi. Rize Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Uzun ise Bursa Ticaret Borsası’nın işbirliğine teşekkür ederek iki yeşil ilin diyaloglarının artması temennisinde bulundu.
Bursa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Özer Matlı ve Meclis Başkanı Mehmet Aydın Bursa’da Karadenizli çok fazla girişimci ve iş adamının olduğunu ve Rize’ye özel ilgi duyduklarını belirterek. Sivil toplumu olarak tarım alanında yapılması gereken reform ve işbirliğine hazır olduklarını dile getirdiler.

Meclis Başkanı Resul Okumuş, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Uzun, Yönetim Kurulu Üyesi Muhammet Karaoğlu, Avni Pınarbaşı, Meclis Üyeleri Tahsin Bereketoğlu, Hasan Mercan, Emrullah Malkıran, Ferhat Akgenç, Genel Sekreter İsmail Kocaman ve Genel Koordinatör Hasan Önder katıldıkları ziyaret karşılıklı hediyeler verilmesi ile sona erdi.

RİZELİ İŞ ADAMLARI BURSADA (3) RİZELİ İŞ ADAMLARI BURSADA (4)


Rize Haberleri

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI