Karakter boyutu :
ÇOCUKLARIMIZA HER TÜRLÜ DESTEĞİ VERECEĞİZ

ÇOCUKLARIMIZA HER TÜRLÜ DESTEĞİ VERECEĞİZ

Tarih 12 Mart 2016, 17:17 Editör reşat tula

Vali Ersin Yazıcı, il genelinde kompozisyon, şiir ve çeşitli spor müsabakalarında dereceye giren Denizciler İlk/Ortaokulu öğrencilerini kabul etti.

Ziyarette Vali Yardımcısı Mehmet Kurt,  İl Milli Eğitim Müdürü Şemsettin Durmuş, Denizciler Ortaokulu Müdürü Şükrü Çağlayan, öğretmenler ve öğrenciler hazır bulundu.
Öğrenci ve okul yönetimini tek tek selamlayarak karşılayan Vali Yazıcı, dereceye giren öğrencilere çeşitli hediyeler vererek hatıra fotoğrafı çektirdi.
Öğrencilerle tanışarak sohbet eden Vali Ersin Yazıcı, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek öğrencilere disiplinli ve düzenli bir şekilde çalışmaya devam etmeleri halinde bundan büyük faydalar göreceklerini ifade etti ve eğitim hayatlarında başarılar diledi.
ÖNÜNÜZDE UZUN BİR YOL VAR
Öğrencileri başarılarından dolayı tebrik eden Vali Yazıcı, ''Yapılan bu güzel çalışmalardan, böyle güzel sonuçlar alınması bizleri mutlu ediyor. Hepimiz okullarımıza, beldelerimize, ilçelerimize hizmet etmek için varız. Elimizden gelen desteği göstermek bizim vazifemiz. Önünüzde uzun bir yol var. Geleceğimizi emanet edeceğimiz gençler olarak başarılarınızın devamı için çalışmalarınıza devam edin" şeklinde konuştu.
ÇOCUKLARIMIZA HER TÜRLÜ DESTEĞİ VERECEĞİZ
Vali Yazıcı, gençlerin sportif, kültürel ve sosyal faaliyetlere katılımlarının önemli olduğunu belirterek, ''Bu amaçla ilimizde düzenlenen müsabakalarda başarılı olup il genelinde bizi temsil eden ve dereceye giren sporcu öğrencilerimizi kutluyorum. Bu çalışmalar sırasında çocuklarımıza her türlü desteği vereceğiz'' dedi.
FİZİKİ ALT YAPI ÇALIŞMALARINI YAPIYORUZ
Öğrencilerin her zaman yanında olduklarını ifade eden Vali Yazıcı, "Öğrencilerimiz masa tenisi, judo, satranç, badminton ve futbol gibi spor dallarında önemli başarılar elde ettiler. Hepsini tebrik ediyorum. Biz de öğrencilerimizi bu faaliyetlerini yapabilmeleri için gerekli fiziki alt yapı çalışmalarını yapıyoruz. Çocukların başarısına sağlamış oldukları katkıdan dolayı okul idarecilerini, öğretmenlerimizi ve öğrenci velilerini de tebrik ediyorum "dedi.
HEDEFLERİNİZİ YÜKSEK TUTUN
RENK Projesi çalışmalarının meyvelerinin alınmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Yazıcı, "İnşallah bu öğrencilerimiz diğer öğrencilerimize de örnek olacaktır. Başarılı olmak için bir hedef belirlemek ve o hedefe ulaşmak için bir program dâhilinde çalışmak lazım. Hedeflerinizi yüksek tutun. Yüksek tuttuğunuz hedeflere bugüne kadar göstermiş olduğunuz gayretli çalışmayla devam edin" diye konuştu.
HAYATIMIZI ŞEKİLLENDİREN EĞİTİMDİR
Eğitimin önemine işaret eden Vali Yazıcı, "Hayatımızı şekillendiren eğitimdir. Bu manada geleceğinizi güzel bir şekilde şekillendirmek, inşa etmek istiyorsanız; okuyacaksınız, eğitiminize önem vereceksiniz" dedi.
BAŞARI TEK KİŞİYE MAHSUS DEĞİLDİR
Başarının kolektif bir çalışmayla elde edileceğini vurgulayan Vali Yazıcı, "Başarı tek kişiye mahsus değildir. Öğretmenlerinin ve ailelerinin de katkılarını unutmamak gerekir. Bu başarılarınızın hayat boyu devamını diliyorum. Diğer arkadaşlarınıza da örnek ve rehber olun. Sizlerin akademik başarının yanı sıra sosyal ve kültürel faaliyetlere de önem vererek hayatta daha mutlu ve başarılı olmanızı istiyorum. Bizleri çok mutlu ettiniz sizlere çok teşekkür ediyorum " dedi.

Rize Haberleri

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması ÇAYKUR’dan 3. Sürgün alımları ve kontenjan uygulaması hakkında açıklamada bulunuldu.

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı Rize İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'ne atanan Rize Valiliği İl Sosyal Etüt ve Proje Müdür Vekili Esra Alemdaroğl...

Tüm Fotoğraflar    

  01.10.2020
 

01.10.2020..

İzlenme: 3

   
  30.09.2020
 

30.09.2020..

İzlenme: 8

   
  29.09.2020
 

29.09.2020..

İzlenme: 17

   
  28.09.2020
 

28.09.2020..

İzlenme: 18

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

  •  
  •  
  •  

  • Bugün haber eklenmedi.

  • Son 7 gün haber eklenmedi.

  • Bu ay haber eklenmedi.

Tüm videolar