Karakter boyutu :
Kasap Rize Esnafıyla Buluştu

Kasap Rize Esnafıyla Buluştu

Tarih 16 Mart 2016, 17:25 Editör reşat tula

Rize Belediye Başkanı Prof.Dr. Reşat Kasap, Öğretmen evinde iş adamları ile buluştu.

Rize Belediyesinin düzenli olarak organize ettiği, buluşma, bu kez belediye Meclis üyesi Burak Çakıroğlu moderatör'lüğünde Rize'nin sosyal ve ekonomik durumundan kültürel yapısına, Trafik sorunundan yapılan hizmetlere kadar şehrin rahat bir nefes alması için; İş adamları ve belediye, şehrin daha da yaşanılır hale gelmesi gereken konular görüşüldü.

HER TÜRLÜ HAMLEYİ BİRLİKTE GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ…

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, davetlerine katıldıkları için temsilciler ve iş adamlarına teşekkür etti. Konuşmasına; ” Birlikteliklerimize dün olduğu gibi bugünde, hem kuruluşlarımızın temsilcileri hem iş adamları hem de vatandaşlarla biraraya gelmeye devam edeceğiz. İsteklerinizi yapmaya hazırız diyeceğiz. Ama sonraki süreçlerde taleplerinizin yerine getirilmesi için biz sizin hizmetkarınızsak sizler de bu şehrin bütünlüğünün sağlanması için çukurların olmaması için bizimle omuz omuza vermelisiniz. Herkesle kucaklaşmaya devam edip her türlü hamleyi şehrimiz için birlikte gerçekleştirmeliyiz” dedi.

İŞ ADAMLARI VEKURULUŞLAR ŞEHRİN YÜKÜNÜ ÇEKENLERDİR…

Başkan Kasap katılımcılara iki yıla yakın zaman diliminde yürütülen belediye çalışmalarını da slayt sunum eşliğinde anlatarak, Belediye yönetimlerinde iş dünyası ve kuruluşları önemsedikleri şehrin yükünü emekleriyle onların çektiğini dile getirerek, misafirlerin talep istek ve şikayetlerini dinledi. Yaptığı değerlendirme konuşmasında; ” Rize Belediyesi olarak İş adamlarımızla farklı mekânlarda zaman zaman bir araya gelerek, Rize ile ilgili pek çok konuyu konuşuyoruz. Bu akşamki toplantımız biraz daha farklı amaç taşıyor. Bu toplantıyı düzenlememizin sebebi ise belediye olarak yapmış olduğumuz çalışmaları görsel sunum eşliğinde sizlere sunmak, sizlerle istişare etmek, sizlerinde düşüncelerini almak ve çalışmalarımızı bu yönde devam ettirmektir.

GÖRÜŞLERİNİZİ DİKKATE ALACAĞIZ…

Yapmış olduğu görsel sunumun ardından iş adamlarına söz hakkı vererek düşüncelerini not alan Başkan Kasap, Bu akşam burada 32 ayrı not aldım ve burada teknik ekibim ile birlikte görüşlerinizi dinledik. Samimi olarak bizlere sunmuş olduğunuz görüşlerinizi adımlarımızı atarken elbette dikkate alacağız. Amacımız hep birlikte yaşamış olduğumuz bu şehri, geleceğe yönelik olarak daha yaşanabilir bir şehir haline dönüştürmek. Temel amacımız Rize’nin geleceğine yönelik adımları sadece bizler değil hep birlikte atmak” olduğunu yineleyerek bu gibi toplantı ve buluşmaların devam edeceğini söyledi. Buluşmaya; Belediye Başkan Yardımcıları, Meclis üyeleri, Sivil Toplum Kuruluş Başkanları; Ticaret Odası Başkanı Şaban Aziz Karamehmetoğlu,Müsiad Başkanı Mahmut Tabak,Tümsiad Başkanı Abdulbaki Fil ve Rize’de faaliyetlerini sürdüren iş adamları katıldı.


Rize Haberleri

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI

Tüm Fotoğraflar    

  22.01.2020
 

22.01.2020..

İzlenme: 18

   
  21.01.2021
 

21.01.2021..

İzlenme: 18

   
  20.01.2021
 

20.01.2021..

İzlenme: 28

   
  19.01.2021
 

19.01.2021..

İzlenme: 30

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

Tüm videolar