Karakter boyutu :
Rize Polisi Engelli Çocukların “Kanka”sı Oldu

Rize Polisi Engelli Çocukların “Kanka”sı Oldu

Tarih 17 Mart 2016, 18:09 Editör reşat tula

Rize İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenen etkinlikte ‘Kanka Polisler’ engelli öğrencileri eğlendirdi.

Rize’de Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenen etkinlikte, Kanka Polis ve Rize Motosikletçiler Derneği Üyeleri, Zehra Usta Eğitim Uygulama Okulu’nda özel eğitim gören engelli öğrencileri eğlendirdi

Rize  İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü, çocukların polisle arasındaki sevgi ve güven bağını güçlendirmek, onların sosyalleşmeleri ve toplum içinde sağlıklı bireyler olarak yer edinmelerine katkı sağlamak amacıyla başlattığı projede engelli çocuklara da ulaştı. Rize’de engelli çocukların eğitim gördüğü Paşakuyu Mahallesi’ndeki Zehra Usta Eğitim Uygulama Okulu’na giden toplum destekli polisler öğrencilere polisi tanıtarak, 155 hakkında bilgi verdi.

kanka-polisler-engellileri-eglendirdi-(2).jpg

Engelli öğrencilerle oyunlar oynayan Kanka Polisler, öğrencilere güven aşılarken, Rize Motosikletçiler Derneği Üyelerinin okul bahçesinde gerçekleştirdiği mini gösteri hoşça vakit geçirilmesini pekiştirdi. Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü  ekipleri, okul bahçesindeki etkinliğin ardından engelli öğrencilerle halı saha futbol maçı etkinliği düzenleyerek, onlarla birlikte futbol maçı oynadı.


Rize Haberleri

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması ÇAYKUR’dan 3. Sürgün alımları ve kontenjan uygulaması hakkında açıklamada bulunuldu.

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı Rize İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'ne atanan Rize Valiliği İl Sosyal Etüt ve Proje Müdür Vekili Esra Alemdaroğl...

Tüm Fotoğraflar    

  29.09.2020
 

29.09.2020..

İzlenme: 4

   
  28.09.2020
 

28.09.2020..

İzlenme: 12

   
  26.09.2020
 

26.09.2020..

İzlenme: 15

   
  25.09.2020
 

25.09.2020..

İzlenme: 21

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

Tüm videolar