Karakter boyutu :
Federasyon Başkanı Rize’de Genel Müdürü Ziyaret Etti

Federasyon Başkanı Rize’de Genel Müdürü Ziyaret Etti

Tarih 19 Mart 2016, 18:16 Editör reşat tula

Bugün Rize’de başlayan, Türkiye Güreş Federasyonu Gençler Grekoromen Güreş Türkiye Şampiyonası öncesi, Çaykur Genel Müdürü ve Çaykurspor YK Başkanı İmdat Sütlüoğlu’nu makamında ziyaret eden, Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa AYDIN,“Çaykurspor Güreş takımlarının başta büyükler takımı olmak üzere, son üç yıldır, yurt içi ve yurt dışındaki müsabakalarda elde etmiş oldukları başarılarla gururlanıp, umutlanmaktayız. Kulübünüzün bu başarılarından dolayı ve de güreşe vermiş olduğunuz destekten dolayı, Federasyonum ve şahsim olarak size tebrik ve teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Haber Kaynağı: http://www.rizeninsesi.net/2016/03/18/federasyon-baskani-rizede-genel-muduru-ziyaret-etti/#ixzz43MlQ09c2

GÜREŞ FEDERASYONU BAŞKANI AYDIN’DAN SÜTLÜOĞLU’NA ZİYARET

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Türkiye Güreş Federasyonu ve Rize Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü işbirliği ile 18-20 Mart 2016 tarihleri arasında, Rize Yeni Şehir Spor Salonunda başlayan, Gençler Grekoromen Güreş Türkiye Şampiyonası öncesi, Çaykur YK Başkanı ve Genel Müdürü, Çaykurspor Kulübü Başkanı İmdat SÜTLÜOĞLU’nu makamında ziyaret eden, Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa AYDIN, “Çaykruspor güreş takımının geçmişi önemli başarılarla doludur. Bugün sizleri ziyaretimizde beraber olduğumuz, Türk güreşine ismini altın harflerle yazdırmış, ülkemize çok sayıda dünya şampiyonlukları kazandırmış olan, Selçuk Çebi kardeşim sizin kulübünüzün yetiştirdiği güreşçimizdir. Keza yine Olimpiyat Şampiyonumuz M.Akif Pirim ve diğerleri, sizin kulübünüzde yetişmiştir. Birkaç yıldır ve bilhassa 2015-2016 Grekoromen Büyükler süper liginde ÇAYKUR spor kulübünüzün ortaya koymuş olduğu performansla, ligde bulunan çok güçlü takımlara rağmen, Süper ligi üçüncü olarak tamamlayan başarılı takılmalarımızdan birisi olmuştur. Çaykurspor güreşe kazandıracağınız yeni tesislerle, bundan sonrada yenidünya ve olimpiyat şampiyonları çıkartacak sporculara sahip olduğunuzu görmekten sevinç duyuyorum. Türk güreşine bu zamana kadar sağladığınız ve bundan sonrada sağlayacağınız desteklerinize tebrik ve teşekkürlerimi sunuyorum. Ayrıca, Genel Müdürlüğünü yürüttüğünüz Çaykur’da, beyaz, yeşil, siyah çaylarınızla, soğuk çayınız didiyle, Türk çayını ülke içinde ve dışında önemli bir marka konumuna getirmenizden dolayı ayrıca tebriklerimi sunuyorum. Bu müsabakalar boyunca, Çaykur tanıtım ve ikram tırınızdan tüm sporcularımıza, antrenörlerimize, hakemlerimize, idarecilerimize ve güreş severlere personelinizin ikram etmeye başladığı sıcak çay servis hizmetine çok teşekkür ediyoruz. ”diye konuştu.

Çaykur Genel Müdürü ve Çaykurspor Kulübü Başkanı İmdat Sütlüoğlu, “Ata sporumuz güreş, Türk’ün ne kadar güçlü olduğunu gösteren ve bu sporumuz sayesinde ülkemize dünya genelinde önemli madalyalar kazandıran, Başkanını bulunduğunuz Güreş Federasyonunun Türkiye genelinde güreş kulüplerimize son yıllarda sağlamış olduğu önemli katkı ve desteklere bizlerde teşekkür ediyoruz. Gençler Türkiye Güreş şampiyonasının Rize’de gerçekleşmiş olmasından dolayı sizi, yönetiminizi ve Rize Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüzü kutluyorum. Federasyon olarak en son, Letonya’nın Riga kentine yapılan Avrupa Güreş Şampiyonasında Grekoromen Stil 130 Kg Rıza Kayaalp’ın ülkemize altın madalya, 98 kg. Cenk İldem’ın bronz madalya kazandırmasından dolayı ülkemize ve milletimize yaşattığınız büyük sevinçten dolayı sizleri ve sporcularımızı kutluyorum. Rize’de bugün başlayan Gençler Grekoromen Türkiye şampiyonasına katılan tüm sporculara, hakemlere, antrenör ve idarecilerimize şimdiden başarılar diliyorum. ”dedi.

Türkiye Güreş Federasyon Başkanı Aydın’ın, Çaykur Genel Müdür ve Çaykurspor Kulübü Başkanı Sütlüoğlu’nu ziyaretine, Rize Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Mustafa Çelik, Gençlik ve Spor Bakanlığı Müşaviri Milli Güreşçi Selçuk Çebi, Güreş Federasyonu Genel Sekreteri Adem Varlık, Salarha Sporcu Kamp Eğitim Merkezi Müdürü Muharrem Pala, Çaykurspor Kulübü Genel Kaptanı mahir Biberoğlu katıldılar. Ziyaret sonunda, Güreş Federasyonu Başkanı Aydın, Genel Müdürü Sütlüoğlu’na Türk bayrağının ve Türkiye isminin yazı olduğu eşofman takımı hediye etti. Çaykur Genel Müdürü Sütlüoğlu’da, Güreş Federasyonu Başkanı Aydın’na Çaykur’un üretmiş olduğu çeşitli çaylardan hediye etti.

MUSA AYDIN İMDAT SÜTLÜOĞLUNU ZİYARET ETTİ (3)

Rize Haberleri

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI