Karakter boyutu :
Opr. Dr. MUSTAFA YILMAZ EMEKLİ OLDU..

Opr. Dr. MUSTAFA YILMAZ EMEKLİ OLDU..

Tarih 22 Mart 2016, 17:06 Editör reşat tula

Rize Devlet Hastanesi’nin 36 yıllık başarılı KBB Doktoru Opr. Dr. Mustafa Yılmaz; yaş haddinden emekli oldu.

Meslekte 36 yıl hizmet veren Kulak-Burun-Boğaz Doktoru Mustafa Yılmaz, yaş haddinden çok sevdiği mesleğinden resmi olarak şimdilik emekli oldu.

Opr. Dr. Mustafa Yılmaz 1980 yılında o zamanın Rize SSK Hastanesi’nde Pratisyen hekim olarak göreve başladı. Askerliğini hekim olarak yaptıktan sonra; uzmanlığını tamamladı. Daha sonra tekrar Rize’ye gelip göreve başladı. 1986-1988 yılları arasında Erzincan’da mecburi hizmetini yaptı.

 1988’de başlayan ve 2016 Mart’ın 20 sine kadarki süre içerisinde Rize Devlet Hastanesi KBB polikliniğinde  başarılı hizmet verip; aynı zamanda  her Rizelinin çok yakından tanıdığı ve sevdiği Opr. Dr. Mustafa Yılmaz resmi olarak yaş haddinden emekliye ayrılmak zorunda kaldı.

1951 Rize Güneysu doğumlu olan Opr. Dr. Mustafa Yılmaz’ın bundan sonraki doktorluk hizmetinin nerede ve nasıl olacağı hakkında ise ‘’Zaman neyi gösterir bilmiyorum, şu an emeklilik işlerimle meşgulüm ve henüz bir karar vermiş değilim’’ dedi.

Mustafa Yılmaz ayrıca yaptığı açıklamada: ‘’36 yıllık hekimliğimin 34 yılı kendi ilimde geçti. Bu zaman zarfında binlerce hastalara hizmet verdim. Hiçbir hastama kırıcı olmadım. Elimden geldiğince tedavilerini gerçekleştirdim. Bilmeyerek hata ya da kırıcı olmuşsam onlardan haklarını helal etmelerini Allah için istiyorum. Benimde her kime hakkım geçmiş ise hepsine helal ediyorum. Herkese sağlıklı uzun ömürler diliyorum.’’ Dedi..

Bizler de Opr. Dr. Mustafa Yılmaz hocamıza insanlığa yaptığı hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyor; bundan sonraki yaşantısında sağlık, başarı, huzurlu ve mutlu günler diliyoruz.

Orhan YAZICILAR


Rize Haberleri

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI