Karakter boyutu :
Çaykur Spor Alanında da Başarılı

Çaykur Spor Alanında da Başarılı

Tarih 23 Mart 2016, 17:19 Editör reşat tula

Çaykur Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu kurum olarak spor dallarında başarılı sonuçlar aldıklarını ve bu başarılara devam edeceklerini söyledi.

Çaykur Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu Dünya “da yaşanan terör olayları ile başladığı konuşmasında “ Dünya ”da Türkiye de ki ve Avrupa da ki terör konuşulmakta. Ülke olarak bayağı canımız yandı. Her gün Güneydoğu dan şehit haberleri gelmekte, Anadolu medeniyetlerin gelip geçtiği bir yer ve en son kendi insanımız bu medeniyetin içinde kaldı. Beyoğlu patlamasının ardından Belçika ”da meydana gelen patlamada masum insanlar hayatlarını kaybetti. Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımız Belçika “da çatır açan PKK lilar için uyarılarda bulundu, birkaç gün sonra ise o ülkede 34 insan hayatını kaybetti. Teröre karşı tüm milletler el ele vermeli , aksı taktirde Dünyanın canı yanmaya devam edecektir” dedi.

     Sporda da varız

Çaykur Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu bölgede 207 bin üreticileri bulunduğunu belirterek” 1 Milyon insanımıza hizmet veriyoruz. Kamu kuruluşu olarak spor dallarında da başarılara imza atmaktayız, Rize ”de yapılan Güreş şampiyonasında takım halinde 3 lük aldık, Milli takıma 9 sporcumuz bulunmakta. Bünyemizde 150 sporcumuz bulunuyor. Raftingde ise 5 sporcumuz milli takım kadrosunda yer almakta. Bu sporda 25 sporcumuz bulunuyor ve Raftingde Avrupa ve Dünya şampiyonluklarımız bulunmakta. 10 yıldır bu sporda şampiyon oluyoruz, yine futbolda İl şampiyonluğunu yakaladık ve 3 lig yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Futbol da 250 sporcumuz bulunmakta ve Rizespor’a sporcu vermekteyiz” dedi.


Rize Haberleri

Rize'de Kaya Düşmesi Riski Nedeniyle Bir Okul Binası Boşaltıldı

Rize'de Kaya Düşmesi Riski Nedeniyle Bir Okul Binası Boşaltıldı Rize'nin Ardeşen ilçesinde kaya düşmesi riski nedeniyle bir okul binası boşaltıldı.

Rize’de Bunu Yapan Korona Hastalarına Hapis Geliyor

Rize’de Bunu Yapan Korona Hastalarına Hapis Geliyor Rize’de koronavirüs testi pozitif çıkan vatandaşların temaslı olduğu kişiler hakkında yanlış, yanıltıcı ve gerçeğe ...

Tüm Fotoğraflar    

  30.10.2020
 

30.10.2020..

İzlenme: 1

   
  29.10.2020
 

29.10.2020..

İzlenme: 12

   
  28.10.2020
 

28.10.2020..

İzlenme: 17

   
  27.10.2020
 

27.10.2020..

İzlenme: 17

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

Tüm videolar