Karakter boyutu :
ÇORUH EDAŞ'tan Anlamlı Ziyaret

ÇORUH EDAŞ'tan Anlamlı Ziyaret

Tarih 26 Mart 2016, 16:51 Editör reşat tula

Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş. (ÇORUH EDAŞ) heyeti, Fındıklı Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret etti.

Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş. (ÇORUH EDAŞ) heyeti, Yaşlılar Haftası kapsamında Rize’nin Fındıklı ilçesinde bulunan Fındıklı Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret etti.

Huzurevini dolaşan heyet yaşlılara çiçek verip, çeşitli ikramlarda bulundu. Yaşlılarla görüşen ÇORUH EDAŞ personeli, onların her zaman gönüllerinde yer tuttuğunu ve daima yanlarında olduklarını ifade ederek, bir süre sohbet etti.

Gerçekleştirilen ziyaretten çok memnun kalındığını ifade eden huzurevi sakinleri bu tür ziyaretleri her zaman beklediklerini, ilgilerinden dolayı ÇORUH EDAŞ personellerine teşekkürlerini dile getirdi.

coruh-edas’tan-anlamli-ziyaret1.jpg

Ziyaret dolayısıyla ÇORUH EDAŞ yetkililerince yapılan açıklamada ise 1982 yılında “Dünya Sağlık Örgütü” tarafından 18-24 Mart tarihleri arası “Yaşlılara Saygı Haftası” olarak ilan edildiği hatırlatılarak, “Dünyada yaşanmışlıklarından ders aldığımız yaşlılarımıza saygı, sevgi ve minnet duygularının dile getirildiği bu özel haftada en temel insani sorumluluğumuzu yerine getirerek yaşlılarımızın her daim yanında olmaya özen göstermeliyiz. Bizlerin bugünlere gelmesine, sahibi olduğumuz değerlerimizin kuşaktan kuşağa aktarılmasında büyük katkısı olan, geçmişle gelecek arasında köprüler kurarak aynı zamanda ortak bir bağ oluşturan yaşlılarımıza hak ettikleri saygıyı ve sevgiyi göstermek hem bizlerin hem de onların yüzünü güldürecektir.” denildi.


Rize Haberleri

Rize'de Kaya Düşmesi Riski Nedeniyle Bir Okul Binası Boşaltıldı

Rize'de Kaya Düşmesi Riski Nedeniyle Bir Okul Binası Boşaltıldı Rize'nin Ardeşen ilçesinde kaya düşmesi riski nedeniyle bir okul binası boşaltıldı.

Rize’de Bunu Yapan Korona Hastalarına Hapis Geliyor

Rize’de Bunu Yapan Korona Hastalarına Hapis Geliyor Rize’de koronavirüs testi pozitif çıkan vatandaşların temaslı olduğu kişiler hakkında yanlış, yanıltıcı ve gerçeğe ...

Tüm Fotoğraflar    

  04.12.2020
 

04.12.2020..

İzlenme: 3

   
  03.12.2020
 

03.12.2020..

İzlenme: 8

   
  02.12.2020
 

02.12.2020..

İzlenme: 19

   
  01.12.2020
 

01.12.2020..

İzlenme: 14

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

  •  
  •  
  •  

  • Bugün haber eklenmedi.

  • Son 7 gün haber eklenmedi.

  • Bu ay haber eklenmedi.

Tüm videolar