Karakter boyutu :
Kent Konseyi'nden Vali Yazıcı'ya Ziyaret

Kent Konseyi'nden Vali Yazıcı'ya Ziyaret

Tarih 26 Mart 2016, 17:01 Editör reşat tula

Ardeşen Kent Konseyi Başkan ve Üyeleri, Vali Ersin Yazıcı'yı makamında ziyaret etti.

Ardeşen Kent Konseyi Dernek Başkanı Ayşe Er, Başkan Yardımcısı Bekir Topaloğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Hatice Saral ve Tuğba Yazar Vali Ersin Yazıcı'yı makamında ziyaret etti.
Kabullerinden dolayı Vali Yazıcı'ya teşekkür eden Ardeşen Kent Konseyi Dernek Başkanı Ayşe Er,  "Kent konseyleri kentin kalkınması, daha güzel ve yaşanılır bir hale getirilmesi için kentte yaşayan insanların, sivil toplum kuruluşlarının önerilerini yetkili makamlara ulaştırmak için köprü vazifesi görmektedir. Bu nedenle Kent Konseyi olarak başlattığımız ziyaretlerimiz devam edecek.  Sayın Valimize Kent Konseyi'ne vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz " dedi.
YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA İLKELERİ
Ardeşen Kent Konseyi'ne çalışmalarında başarılar dileyen Vali Yazıcı ise, kent konseylerinin, kent yaşamında; kent vizyonu bilincinin geliştirilmesi, çevreye duyarlılık, yardımlaşma ve dayanışma, katılım ve yerinden ilkelerini hayata geçirmek için kurulmuş yapılar olduğunu söyledi.
Kent Konseylerinin şehrin gelişmesinde önemli rol oynadığını belirten Vali Yazıcı, " Rize Valiliği olarak, Kent Konseyi'nin sunacağı projeler noktasında işbirliğine ve desteğe hazırız" diye konuştu.
Ziyaret sonunda nazik ziyaretlerinden ötürü Ardeşen Kent Konseyi Yönetimine teşekkür eden Vali Yazıcı, Kent Konseyi'ne çalışmalarında başarılar diledi. 

Rize Haberleri

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması ÇAYKUR’dan 3. Sürgün alımları ve kontenjan uygulaması hakkında açıklamada bulunuldu.

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı Rize İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'ne atanan Rize Valiliği İl Sosyal Etüt ve Proje Müdür Vekili Esra Alemdaroğl...

Tüm Fotoğraflar    

  26.09.2020
 

26.09.2020..

İzlenme: 15

   
  25.09.2020
 

25.09.2020..

İzlenme: 20

   
  24.09.2020
 

24.09.2020..

İzlenme: 22

   
  23.09.2020
 

23.09.2020..

İzlenme: 17

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

Tüm videolar