Karakter boyutu :
YENİ ARAÇLAR TÖRENLE HİZMETE GİRDİ

YENİ ARAÇLAR TÖRENLE HİZMETE GİRDİ

Tarih 31 Mart 2016, 18:05 Editör reşat tula

Rize Belediyesi özellikle kış aylarında ve Rize’nin zor tabiat koşullarıyla mücadele edecek olan araç parkına 12 yeni iş makinesi ekleyerek ihtiyaç duyulan tüm araçlarını yenilemeye başladı.

Rize Belediyesi 12 çeşit yeni iş makinesi alarak; araç parkını ciddi şekilde yenilemiş oldu. Belediye Başkanı Reşat Kasap; ‘’En yenisi 20 yıllık olan araç parkımıza kazandırmış olduğumuz bu 12 yeni araç sayesinde çok güzel ve daha kaliteli hizmetler verebileceğimizi; aynı zamanda önümüzde yapacağımız yeni çalışmaların da aksamadan yürümesini sağlamaktır.’’ dedi.

  Rize Belediyesi özellikle kış aylarında ve Rize’nin zor tabiat koşullarıyla mücadele edecek olan araç parkına 12 yeni iş makinesi ekleyerek ihtiyaç duyulan tüm araçlarını yenilemeye başladı.

     Rize Cumhuriyet Meydanında araçların hizmete girmesi için yapılan törende konuşan Rize Belediye Başkanı Reşat Kasap; ‘’Ülkenin zor günlerden geçtiğini belirterek; Cumhurbaşkanımızın başlattığı kalkınma hamlesine bizde Rize olarak ayak uydurmak zorundayız. 2 yıldır yürüttüğüm Rize Belediye Başkanlığı görevimde belki gözle görünür hizmetlerimiz olmadı ama, inşallah 3 üncü yılımızda yeni atılımlarımız olacak. En yenisi 20 yıllık olan araç parkımızı yenileyerek çalışmalarımızı başlattık. Yaklaşık 4 milyonluk yatırım yaptık. Bizim çalışmalarımızı bazıları beğenmeye bilir, bizim onlarla uğraşacak zamanımız yok” dedi.

    Toplu ulaşımı tek çatı altında topladıklarını belirten Kasap “ 300 dolayında iş yerimiz var ve bunların Belediye çatısı altında toplanmasını sağladık. Pazartesi günü Mahallelerimizde 5 yeni çocuk parkımızı hizmete açacağız. Önümüzde ki 5 ay içinde ise Meydan parkı projemizi başlatacağız. Artık hukuki bir sorun kalmadı, ayrıca Sahil külliyemizde çalışmalarımız sürmekte ve projesi devam etmektedir. Teleferik projemizde ise sona geldik,,. Ümit ediyorum ki Nisan ayı içinde hukuki süreç tamamlanacak ve burada yaptığımız 5 dönümlük kamulaştırma işlemi de bitmiş olacaktır” dedi.

     Rize Belediyesi araç parkına 3 kazıcı ve yükleyici, 570 Bin Tl,- 1 Kazıcı yükleyici 270 bin Tl, 1 Greyder 700 bin Tl-3 kamyon 325 bin TL- 1 Dorse Kamyon 300 bin TL-1 Ekskavatör 280 bin TL, Ayrıca 8 Nisan tarihinde teslim edilecek olan 2 Ekskavatör un ise 220 Bin TL ye mal olduğu belirtildi.

Böyle bugün itibariyle 4 Adet Kazıcı—1 Adet Greyder—2 Adet Ekskavatör—5 Kamyon—ve 1 Treyler olmak üzere 12 Adet araç kazandırılmış oldu.

Orhan YAZICILAR


Rize Haberleri

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması ÇAYKUR’dan 3. Sürgün alımları ve kontenjan uygulaması hakkında açıklamada bulunuldu.

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı Rize İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'ne atanan Rize Valiliği İl Sosyal Etüt ve Proje Müdür Vekili Esra Alemdaroğl...

Tüm Fotoğraflar    

  02.10.2020
 

02.10.2020..

İzlenme: 6

   
  01.10.2020
 

01.10.2020..

İzlenme: 14

   
  30.09.2020
 

30.09.2020..

İzlenme: 19

   
  29.09.2020
 

29.09.2020..

İzlenme: 17

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

  •  
  •  
  •  

  • Bugün haber eklenmedi.

  • Son 7 gün haber eklenmedi.

  • Bu ay haber eklenmedi.

Tüm videolar