Karakter boyutu :
HEDEFE KİLİTLENDİK

HEDEFE KİLİTLENDİK

Tarih 02 Nisan 2016, 17:53 Editör reşat tula

Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Hikmet Karaman Kayseri maçını kazanarak tehlikeli bölgeden uzak kalmak istediklerini ancak rakibe de saygı duymak zorunda olduklarını söyledi.

Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Hikmet Karaman Pazartesi günü oynayacakları Kayseri maçı öncesinde milli takımlarda bulunan oyuncular nedeniyle 11 kişi ile çalışmak zorunda kaldıklarını belirterek “ Bazı oyuncularımız sakattı, Milli takımda olan 6 oyuncumuz vardı ve 11 kişi ile hafta boyu idman yaptık, Milli oyuncularımız döndü, bunların hazır olması için çalışmalarımız var, Viera ve Godfrey, sakatlığı süren Makıadı ile birlikte düz koşu yaparak idman yapıyorlar, Eren ve Makıadı”nin Kayseri maçına yer alıp almayacağı henüz kesin değil” dedi.

          Nisan ”da 5 maç

Nisan ayında 5 maç yapacaklarını belirten Teknik Direktör Hikmet Karaman Pazartesi günü Kayseri ile oynadıktan sonra Cumartesi günü Galatasaray ile deplasmanda lig maçına çıkacaklarını belirterek “ Zor bir süreç bizi bekliyor. Kayseri maçı her açıdan bizim için önemli, sahaya süreceğimiz kadro, sahamızda alacağımız galibiyet bizi yüksek moralde tutacaktır. Kayseri maçı her açıdan bizim için önemli, rakibimize saygı duymak zorundayız. Maçı kazanan tehlikeli bölgeden uzak kalır, iyi bir maç olmasını diliyoruz” dedi.

        Yardımcıya fırça

Kweuke dışında tüm futbolcuların katıldığı idman programı öncesi Karaman yardımcısını fırçalayarak idmana başladı. Teknik Direktör Hikmet Karaman “ Takımdan ayrı çalışacak oyuncuları idman öncesi veya sonrası idmana çıkartın, onlarla birlikte idmana çıkan insanlara ihtiyacım var, ben bunu size defalarca söyledim. Her zaman aynısını yapıyorsunuz bir daha tekrarını istemiyorum” dedi.

       Yoğun tempo

Mehmet Cengiz Tesislerinde akşam saatlerinde başlayan idmanda futbolcular saha içinde düz koşu yapmasının ardından dar alanda pas çalışması ile devam ettiler. Yardımcı Alman Hoca idaresinde yakan top oynayan futbolcular dar alanda yaptıkları çalışmanın ardından yarım sahada taktik çalışmasına başladılar. Teknik Direktör Hikmet Karaman’ın sık sık durdurduğu çalışmada futbolcuları sık sık uyararak nasıl yapmaları gerektiği konusunda uyarılarda bulundu.

        Kayseri af etmez

Çift kale maçta oyunu sık sık durdurarak oyunculara uyarılarda bulunan Teknik Direktör Hikmet Karaman “ Orta saha ilerisinde yapacağınız hamle kesilirse Kayseri af etmez, hamlenizi iyi ve hatasız yapmalısınız.  Rakip alanda sürekli hareket halinde olmanız gerek, orta sahanın sizi iyi görmesi lazım, sakın rakibin arkasında kalmayın” uyarılarında bulundu.


Rize Haberleri

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması ÇAYKUR’dan 3. Sürgün alımları ve kontenjan uygulaması hakkında açıklamada bulunuldu.

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı Rize İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'ne atanan Rize Valiliği İl Sosyal Etüt ve Proje Müdür Vekili Esra Alemdaroğl...

Tüm Fotoğraflar    

  02.10.2020
 

02.10.2020..

İzlenme: 1

   
  01.10.2020
 

01.10.2020..

İzlenme: 4

   
  30.09.2020
 

30.09.2020..

İzlenme: 9

   
  29.09.2020
 

29.09.2020..

İzlenme: 17

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

  •  
  •  
  •  

  • Bugün haber eklenmedi.

  • Son 7 gün haber eklenmedi.

  • Bu ay haber eklenmedi.

Tüm videolar