Karakter boyutu :
PEDALDAŞLARDAN TEŞEKKÜR ZİYARETİ

PEDALDAŞLARDAN TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Tarih 06 Nisan 2016, 17:41 Editör reşat tula

Rize Bisiklet Kulübü Derneği Yönetim Kurulu Vali Ersin Yazıcı'yı makamında ziyaret etti.

Kabullerinden ve desteklerinden dolayı Vali Yazıcı'ya teşekkür eden Dernek Başkanı Huzeyfe Keskinkılıç, yürüttükleri çalışmalar hakkında bilgi verdi.
Vali Yazıcı, Rize Bisiklet Kulübü Derneği'nin yapmış olduğu çalışmalardan mutluluk duyduğunu belirterek, Rize'nin tanıtımında düzenlenen etkinlikler olmak üzere, sosyal etkinlik projeleri ile bisiklet sporunun yaygınlaşması adına da yapılacak olan çalışmalarda Rize Valiliği olarak destek vermeye hazır olduklarını ifade etti.
ÇEVRE VE DOĞA DOSTU
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Yazıcı," Bisiklet spor dalı ülkemizde de hızla yayılmakta ve ilgi görmektedir. Umarım ilimizde bisikletin gerek günlük yaşamda gerekse bir spor dalı olarak kullanımını artırabiliriz. Ekonomik, sosyal ve bireysel bir spor olan bisiklet, çevre ve doğa dostu. Her türlü spor etkinliğine imkânlar ve mevzuatlar gereği yardım etmeye çalışıyoruz. Bundan sonra da imkânlar ölçüsünde yardım etmeye devam edeceğiz "dedi.
Gerçekleştirilen ziyarete Rize Bisiklet Kulübü Dernek Başkanı Huzeyfe Keskinkılıç, Genel Sekreter Yusuf Sarı, Sayman Recep Özdal ile Kurucu Üye Seda Karcı katıldı.

Rize Haberleri

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI