Karakter boyutu :
BAŞKAN KASAP,

BAŞKAN KASAP, "İKİNCİ PARK AÇILIŞINI " YAPTI

Tarih 06 Nisan 2016, 17:44 Editör reşat tula

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Değirmendere mahallesinde Çocuklar için yapılan Oyun Parkını hizmete açtı.

Belediye Fen işleri ve Park Bahçe birimlerinin bünyesinde çalışmaları sürdürülen 5 Adet oyun parkının ikincisi Değirmendere mahallesinde hizmete açıldı. İçerisinde peyzaj çalışması, oyun grubu ve 2’li salıncak olan ve 300 metrekare içerisinde inşa edilen park 135 bin TL’ye mal oldu.

BAŞKAN KASAP, “AMACIMIZ BİR GÜLÜŞE VESİLE OLMAKTIR”…

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap burada yapmış olduğu konuşmada, “2014 yılında Belediye Başkanlığı seçimlerinde gezdiğimiz mahallelerde bir çok kişiden çocuk parkları yapılması konusunda talepler almıştık ve bu konuda Rize Belediyesi olarak çalışma başlatacağımızı söylemiştik. İki yıl içerisinde Rize Belediyesi olarak mahallelerimizde var olan bir takım parklarımızın onarımını yaptık ve olmayan mahallelerimizde yeni çocuk parkları inşa ettik. Bu gün burada bunlardan bir tanesini hizmete açmak için bulunuyoruz. Farklı mahallelerimizde benzer çalışmalarımız yapılmış olup önümüzdeki günler içerisinde onlarında açılışını yapmayı planlıyoruz. Amacımız oluşturmuş olduğumuz çocuk parklarımız ile çocuklarımızın mutlu oluşunu sağlamak, bir gülüşe vesile olmaktır. Belki maddi açıdan bir belediye için çok büyük bir yatırım olan bir çalışma değil fakat manevi açıdan çocuklarımız için büyük öneme sahip bir çalışmadır. Rize Belediyesi olarak her mahallemizde bu şekilde atmosferlerin oluşması arzusu içindeyiz. Bu gibi çalışmalarda emek sarf eden personelimize teşekkür ediyor, mahalle sakinlerimize ve ilimize hayırlı olmasını temenni ediyorum.

YAPICI ELEŞTİRİYE HER ZAMAN AÇIĞIZ…

Son zamanlarda gerek sosyal medya da gerekse basın’da bir takım eleştiriler görüyoruz. Her zaman eleştiriye açığız fakat artık öyle eleştirilerle karşılaşıyoruz ki hizmet yapmıyorsunuzun dışında neden yapıyorsunuz gibi eleştirilere maruz kalabiliyoruz. Örneğin ışıklandırma çalışmaları yapıyoruz ve bu bazı kesimler tarafından ne gereği var ışıklandırma çalışmasına gibi eleştirilere maruz kalıyoruz. Bunun gibi farklı çalışmalarımızda zaman zaman neden yapıyoruz şeklinde eleştiriliyor. Samimice yapılan eleştiriler daha iyi hizmet vermemizi sağlar fakat kasti olarak yapılan eleştirilerle bir yere varamayız. Öneri ve istekleri her zaman dikkate alan bir yönetim anlayışına sahibiz. Çalışmalarımız hız kesmeden halkımızın daha güzel bir şehirde yaşamalarını sağlamak adına devam edecektir” dedi.

Açılış’ta Mahalle Muhtarı Ramazan Ofluoğlu ise "Sevgili mahallelim, marifet iltifata tabidir. Ben, bu parkın yapılmasında emeği geçen başta sevgili Belediye Başkan’ımıza, belediye Meclis üyelerimize ve belediye çalışanlarımıza, şahsım ve mahallem adına çok ama çok teşekkür ediyorum. Mahallemize hayırlı olsun”dedi.

Kurdela kesiminin ardından çocuk parkı’nın incelenmesi ve mahalle halkının ikramları ile program sonlandırıldı.


Rize Haberleri

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması ÇAYKUR’dan 3. Sürgün alımları ve kontenjan uygulaması hakkında açıklamada bulunuldu.

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı Rize İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'ne atanan Rize Valiliği İl Sosyal Etüt ve Proje Müdür Vekili Esra Alemdaroğl...

Tüm Fotoğraflar    

  02.10.2020
 

02.10.2020..

İzlenme: 6

   
  01.10.2020
 

01.10.2020..

İzlenme: 14

   
  30.09.2020
 

30.09.2020..

İzlenme: 19

   
  29.09.2020
 

29.09.2020..

İzlenme: 17

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

  •  
  •  
  •  

  • Bugün haber eklenmedi.

  • Son 7 gün haber eklenmedi.

  • Bu ay haber eklenmedi.

Tüm videolar