Karakter boyutu :
POLİS TEŞKİLATI 171 YAŞINDA!..

POLİS TEŞKİLATI 171 YAŞINDA!..

Tarih 08 Nisan 2016, 16:39 Editör reşat tula

04-10 Nisan tarihleri arasında kutlanan Türk Polis Teşkilatının Kuruluşunun 171. yıl dönümü etkinlikleri nedeniyle İl Emniyet Müdürü Adem Çakıcı, Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri, Rize Polis Meslek Eğitim Merkezi ve emniyet personelinden oluşan bir heyetle Vali Ersin Yazıcı'yı makamında ziyaret ederek başladı.

04-10 Nisan tarihleri arasında kutlanan Türk Polis Teşkilatının Kuruluşunun 171. yıl dönümü etkinlikleri nedeniyle İl Emniyet Müdürü Adem Çakıcı, Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri, Rize Polis Meslek Eğitim Merkezi ve emniyet personelinden oluşan bir heyetle Vali Ersin Yazıcı'yı makamında ziyaret ederek başladı.

Vali Yazıcı’yı makamında ziyaret eden İl Emniyet Müdürü Adem Çakıcı ve Emniyet teşkilatı mensuplarının katıldığı ziyarette İl Emniyet Müdürü Adem Çakıcı; emniyet teşkilatına verdiği desteklerden dolayı Vali Ersin Yazıcı’ya teşekkürlerini sundu.

Vali Yazıcı;  171. yılını kutlayan emniyet teşkilatının 10 Nisan Polis Günü'nü ve Polis Haftasını aileleri ile birlikte kutlayarak çalışmalarında başarılar diledi. Ziyaret sırasında İl Emniyet Müdürü Adem Çakıcı, Polis Haftası etkinlikleri hakkında Vali Ersin Yazıcı'ya bilgi verdi.

ORTAK PAYDAMIZ RİZE:

Vatandaşların can ve mal güvenliğini korumak için 24 saat görev yapmaya devam edeceklerini belirten İl Emniyet Müdürü Adem Çakıcı, "Polis teşkilatı olarak yaptığımız her türlü çalışmamıza verdiğiniz desteğinizi hep arkamızda hissettik. Bu bize güven ve cesaret veriyor. Ortak paydamız Rize'mizi daha da ileriye götürmek için çalışmalarımız devam edecek "dedi.

adem-cakici,-rize-polis-meslek-egitim-merkezi-ve-emniyet-personelinden-olusan-bir-heyetle-vali-ersin-yaziciyi-makaminda-ziyaret-etti-(2).jpg

CANINI FEDA ETMEKTEN ÇEKİNMİYOR

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Yazıcı, " Türk Polis Teşkilatımız milletimizin can ve mal güvenliği için gece gündüz demeden çalışıyor, gerektiğinde canını feda etmekten çekinmiyor.  Rize'de de polis teşkilatımız çalışmalarını başarı ile sürdürüyor. Görevleri başında şehit düşen emniyet personelimizi rahmetle anıyor, gazi polislerimize sağlıklı bir yaşam diliyorum" diye konuştu.

AYNI KARARLILIKLA YOLUNA DEVAM EDECEKTİR

Konuşmasında son dönemlerdeki terör olaylarına da değinen Vali Ersin Yazıcı, "Üzülerek ifade etmek isterim ki, ülkemizde son aylarda meydana gelen ve milletimizi hüzne boğan terör olayları sebebiyle bu seneki bayramımızı buruk kutluyoruz. Türkiye Cumhuriyeti Devleti ne pahasına olursa olsun terörle mücadeleye devam edecektir. Bugüne kadar böyle olmuştur, bundan sonra da aynı kararlılıkla yoluna devam edecektir. Bunu herkesin bilmesi lazım. Türkiye'nin bütünlüğüne, milletimizin birliğine, beraberliğine, kardeşliğine saldıranlar hak ettikleri cevabı almaktadırlar ve alacaklardır. Devletimiz güçlüdür, son terörist etkisiz hale gelinceye kadar bu mücadele sürecektir. Devletimizin gücü, milletimizin birlik ve beraberliği sınanmamalı, gerçekleştirilen bu saldırıların hiçbir zaman amacına ulaşmayacağı, Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin ülkesi ve milleti ile birlikte ebediyen tek bayrak, tek devlet, tek millet, tek vatan toprağında varlığını devam ettireceği asla unutulmamalıdır "diye konuştu.

adem-cakici,-rize-polis-meslek-egitim-merkezi-ve-emniyet-personelinden-olusan-bir-heyetle-vali-ersin-yaziciyi-makaminda-ziyaret-etti-(4).jpg


Rize Haberleri

Rize'de Kaya Düşmesi Riski Nedeniyle Bir Okul Binası Boşaltıldı

Rize'de Kaya Düşmesi Riski Nedeniyle Bir Okul Binası Boşaltıldı Rize'nin Ardeşen ilçesinde kaya düşmesi riski nedeniyle bir okul binası boşaltıldı.

Rize’de Bunu Yapan Korona Hastalarına Hapis Geliyor

Rize’de Bunu Yapan Korona Hastalarına Hapis Geliyor Rize’de koronavirüs testi pozitif çıkan vatandaşların temaslı olduğu kişiler hakkında yanlış, yanıltıcı ve gerçeğe ...

Tüm Fotoğraflar    

  04.12.2020
 

04.12.2020..

İzlenme: 5

   
  03.12.2020
 

03.12.2020..

İzlenme: 8

   
  02.12.2020
 

02.12.2020..

İzlenme: 19

   
  01.12.2020
 

01.12.2020..

İzlenme: 14

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

  •  
  •  
  •  

  • Bugün haber eklenmedi.

  • Son 7 gün haber eklenmedi.

  • Bu ay haber eklenmedi.

Tüm videolar