Karakter boyutu :
Çaykur Katar Pazarında

Çaykur Katar Pazarında

Tarih 15 Nisan 2016, 16:43 Editör reşat tula

ÇAYKUR, kişi başına düşen gelire göre dünyanın en zengin ve ekonomik açıdan son yılların cazibe merkezi olan Katar pazarına girdi.

Dünya çay pazarında söz sahibi olmak ve dünya markası olma yolunda dış pazarlarda çalışmalarına devam eden ÇAYKUR, seçkin çay çeşitleri ve DİDİ ile Basra Körfezi ülkesi olan KATAR pazarına girdi.

Genel Müdür İmdat Sütlüoğlu Katar’da bayilik anlaşması yaptıklarını ve şu anda çay ve DİDİ’nin Katar pazarına verilmeye başlandığını söyledi. Katar Bayisi Amaco Trading Company Qatar firmasının ortağı Asım Özkan’ı Katar’daki ofisinde ziyaret eden Genel Müdür Sütlüoğlu: “Dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Son yıllarda ticari anlamda dünyanın cazibe merkezi haline gelen Katar’da da yaptığımız çalışmalar neticesinde sonuca ulaştık.  Asım Özkan Beyin ortağı olduğu Amaco Trading Company Qatar firması ile bayilik anlaşmasına vardık ve şu anda Katar’da çay ve DİDİ ürünlerimiz satışı yapılmaktadır. Bundan sonra ki aşamada hedefimiz pazardaki payımızı arttırıp diğer Arap ülkeleri ile birlikte Katar’da da ÇAYKUR markasını en üstlere taşımaktır.” Dedi.


Rize Haberleri

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması ÇAYKUR’dan 3. Sürgün alımları ve kontenjan uygulaması hakkında açıklamada bulunuldu.

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı Rize İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'ne atanan Rize Valiliği İl Sosyal Etüt ve Proje Müdür Vekili Esra Alemdaroğl...

Tüm Fotoğraflar    

  18.09.2020
 

18.09.2020..

İzlenme: 7

   
  17.09.2020
 

17.09.2020..

İzlenme: 23

   
  16.09.2020
 

16.09.2020..

İzlenme: 23

   
  15.09.2020
 

15.09.2020..

İzlenme: 18

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

Tüm videolar