Karakter boyutu :
RİZE'NİN KUPASI AKSARAY’ DA

RİZE'NİN KUPASI AKSARAY’ DA

Tarih 19 Nisan 2016, 14:42 Editör reşat tula

Hentbol Bayanlar Türkiye Kupası Şampiyonu Rize Ardeşen Gençlikspor Kulübü (GSK), Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Fahri Kasırga’yı Ziyaret Etti.

Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Fahri Kasırga, Hentbol Türkiye Kupası Şampiyonu Ardeşen GSK yönetim, teknik ekip ve sporcularını kabul etti.

Şampiyon olan sporcular, teknik ekip ve yönetimi kutlayan Kasırga, “Onur ve gurur duydum. Daha önce Ardeşen’e gelerek maçını izleme fırsatı bulduğum memleketim Rize’nin takımının elde ettiği başarıyı çok önemsiyorum. Takımımıza süper lig şampiyonluğu yolunda başarılar diliyorum.” Dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’ın elde edilen başarıdan haberdar olduğunu ve mutluluk duyduğunu da ifade eden kasırga, Uygun bir zaman dilimi içerisinde Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’ın şampiyon takımla buluşacağını müjdeledi.

Ziyaret daha sonra toplu fotoğraf çekiminin ardından son buldu.

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi, Genel Sekreterlik Toplantı salonunda gerçekleştirilen kabul de Gençlik Hizmetleri ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürü Emre Kaçar, Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin ile Ardeşen Kaymakamı Emrah Yılmaz ile birlikte Ardeşen GSK Başkanı Sultan Rauf Oğuz, Onursal Başkan Dursun Yaşaroğlu, Teknik Direktör Hikmet Vurgun, Ardeşen GSK Yardımcı Antrenörleri Ali İhsan Tekin, Şevki Demiroğlu ve Dursun Ali İslamoğlu ile A Takım sporcularının tamamı yer aldı.

Spor

Çaykur Rizespor, Fenerbahçe Maçı Hazırlıklarına Başladı

Çaykur Rizespor, Fenerbahçe Maçı Hazırlıklarına Başladı Süper Lig'in açılış maçında 11 Eylül Cuma günü Fenerbahçe ile sahasında karşılaşacak Çaykur Rizespor, hazırlıkl...

TFF'den transfer talimatında değişiklik

TFF'den transfer talimatında değişiklik TFF, Profesyonel Futbolcuların Statüsü ve Transferleri Talimatında değişiklik yaptı.

Tüm Fotoğraflar    

  26.09.2020
 

26.09.2020..

İzlenme: 15

   
  25.09.2020
 

25.09.2020..

İzlenme: 20

   
  24.09.2020
 

24.09.2020..

İzlenme: 22

   
  23.09.2020
 

23.09.2020..

İzlenme: 17

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

Tüm videolar