Karakter boyutu :
Avcı’dan Rize İl Emniyet Müdürlüğü'ne Taziye Ziyareti

Avcı’dan Rize İl Emniyet Müdürlüğü'ne Taziye Ziyareti

Tarih 19 Nisan 2016, 17:33 Editör reşat tula

AK Parti Rize İl Başkanı Muhammed Avcı, Mardin’in Nusaybin ilçesinde yürütülen terör operasyonunda şehit düşen Rize İl Emniyet Müdürlüğü Özel Harekât Polisi Kürşat İnan için taziyede bulundu.

İl Başkanı Muhammed Avcı beraberindeki İl başkan yardımcıları Murat Artan, Recep Taylan, İl Yönetim Kurulu Üyesi Ali Öztürk ve Gençlik Kolları Başkanı Abdullah Oğuz Hut’la birlikte Rize Emniyet Müdürü Adem Çakıcı ile bir araya gelerek, Mardin’de terör örgütüne yönelik yürütülen operasyonlarda ağır yaralanan ve kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden Rize İl Emniyet Müdürlüğü Özel Harekât Polisi Kürşat İnan için taziye dileklerini ilettiler.

İl Başkanı Avcı, terör olayları ve bu olayların destekçilerini şiddetle kınadıklarını belirterek, “Rize Emniyetinde görevli değerli bir arkadaşımızın şehit olmasından dolayı büyük bir üzüntü içerisindeyiz. Bu vatan ve millet uğruna şehit olan kardeşimizin ailesine ve mesai arkadaşlarına Allahtan sabır diliyorum. Son dönemlerde yaşanan bu olaylar bizleri derinden üzmüştür. Ülkemizin ve milletimizin birliğine göz dikmiş dışarıdaki düşmanlarımız ve onların içerdeki işbirlikçileri olan bu hainlere asla fırsat vermeyeceğiz. Gerek güvenlik güçlerimiz gerekse hükümetimiz terör belasının son bulması için kararlı bir şekilde yoluna devam edecektir. Ülkemizde bu olayları çıkararak huzurumuza göz dikmiş olanlar asla emellerine ulaşamayacaklardır.  Aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, şehitlerimizin değerli aileleri ve Emniyet Teşkilatı mensuplarımıza başsağlığı ve sabırlar diliyorum.” dedi

İl Emniyet Müdürü Adem Çakıcı ise Avcı ve beraberindekilere ziyaretlerinden dolayı kendisi ve emniyet teşkilatı adına teşekkür etti.

image-952.jpeg


Rize Haberleri

Rize'de Kaya Düşmesi Riski Nedeniyle Bir Okul Binası Boşaltıldı

Rize'de Kaya Düşmesi Riski Nedeniyle Bir Okul Binası Boşaltıldı Rize'nin Ardeşen ilçesinde kaya düşmesi riski nedeniyle bir okul binası boşaltıldı.

Rize’de Bunu Yapan Korona Hastalarına Hapis Geliyor

Rize’de Bunu Yapan Korona Hastalarına Hapis Geliyor Rize’de koronavirüs testi pozitif çıkan vatandaşların temaslı olduğu kişiler hakkında yanlış, yanıltıcı ve gerçeğe ...

Tüm Fotoğraflar    

  29.10.2020
 

29.10.2020..

İzlenme: 5

   
  28.10.2020
 

28.10.2020..

İzlenme: 17

   
  27.10.2020
 

27.10.2020..

İzlenme: 17

   
  26.10.2020
 

26.10.2020..

İzlenme: 19

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

Tüm videolar