Karakter boyutu :
Avcı’dan Rize İl Emniyet Müdürlüğü'ne Taziye Ziyareti

Avcı’dan Rize İl Emniyet Müdürlüğü'ne Taziye Ziyareti

Tarih 19 Nisan 2016, 17:33 Editör reşat tula

AK Parti Rize İl Başkanı Muhammed Avcı, Mardin’in Nusaybin ilçesinde yürütülen terör operasyonunda şehit düşen Rize İl Emniyet Müdürlüğü Özel Harekât Polisi Kürşat İnan için taziyede bulundu.

İl Başkanı Muhammed Avcı beraberindeki İl başkan yardımcıları Murat Artan, Recep Taylan, İl Yönetim Kurulu Üyesi Ali Öztürk ve Gençlik Kolları Başkanı Abdullah Oğuz Hut’la birlikte Rize Emniyet Müdürü Adem Çakıcı ile bir araya gelerek, Mardin’de terör örgütüne yönelik yürütülen operasyonlarda ağır yaralanan ve kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden Rize İl Emniyet Müdürlüğü Özel Harekât Polisi Kürşat İnan için taziye dileklerini ilettiler.

İl Başkanı Avcı, terör olayları ve bu olayların destekçilerini şiddetle kınadıklarını belirterek, “Rize Emniyetinde görevli değerli bir arkadaşımızın şehit olmasından dolayı büyük bir üzüntü içerisindeyiz. Bu vatan ve millet uğruna şehit olan kardeşimizin ailesine ve mesai arkadaşlarına Allahtan sabır diliyorum. Son dönemlerde yaşanan bu olaylar bizleri derinden üzmüştür. Ülkemizin ve milletimizin birliğine göz dikmiş dışarıdaki düşmanlarımız ve onların içerdeki işbirlikçileri olan bu hainlere asla fırsat vermeyeceğiz. Gerek güvenlik güçlerimiz gerekse hükümetimiz terör belasının son bulması için kararlı bir şekilde yoluna devam edecektir. Ülkemizde bu olayları çıkararak huzurumuza göz dikmiş olanlar asla emellerine ulaşamayacaklardır.  Aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, şehitlerimizin değerli aileleri ve Emniyet Teşkilatı mensuplarımıza başsağlığı ve sabırlar diliyorum.” dedi

İl Emniyet Müdürü Adem Çakıcı ise Avcı ve beraberindekilere ziyaretlerinden dolayı kendisi ve emniyet teşkilatı adına teşekkür etti.

image-952.jpeg


Rize Haberleri

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI