Karakter boyutu :
RİZE’DE SAĞLIKTA BÜYÜK ADIM

RİZE’DE SAĞLIKTA BÜYÜK ADIM

Tarih 20 Nisan 2016, 16:06 Editör reşat tula

Vali Ersin Yazıcı, tamamlanma aşamasına gelen "Rize Sağlık Kompleksi"ni gezerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Vali Ersin Yazıcı; Rize Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği, Sağlık Müdürlüğü Hizmet Binası, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Halk Sağlığı Müdürlüğü ve Hekimlik Aile Sağlığı Merkezi'nin hizmet vereceği merkezde incelemelerde bulundu.
Vali Ersin Yazıcı, çevre düzenlemeleri ve bina içindeki birkaç küçük çalışma ile birlikte binanın hazır hale geleceğini belirtti.
Vali Yazıcı, projenin tamamlanması ile birlikte Rize'nin yüksek nitelikli bir sağlık merkezi binasına kavuşacağını söyledi.
EN ŞANSLI İLLER ARASINDA OLACAKTIR
Rize Sağlık Kompleksinin tamamlanması ile birlikte sağlık noktasında Rize halkının çok daha kaliteli hizmet alacağını belirten Vali Ersin Yazıcı," Yeni binasında hizmet vermeye başlayacak olan sağlık birimlerimiz son teknolojiye sahiptir.  Bu ve benzeri çalışmalar tamamlandığında Rize'miz sağlık konusunda en şanslı illerimiz arasına girecektir.  Rize halkına daha kaliteli bir hizmet sunmayı hedefliyoruz. Kısa süre sonra açılması planlanan Sağlık Kompleksinin tüm Rize halkına hayırlı olmasını diliyorum " dedi.
image-959.jpeg
ÖNEMLİ GELİŞMELER KAYDEDİLMİŞTİR
Sağlık hizmetlerinin daha iyi koşullarda ve yaygın bir şekilde yürütülmesi yolunda önemli gelişmeler kaydedildiğini belirten Vali Yazıcı, " Ülkemizde son yıllarda yapılan çalışmalarla birlikte sağlık sektöründe çok önemli gelişmeler yaşanmış, bu gelişmelere bağlı olarak vatandaşlarımıza sunulan hizmet kalitesi de yükselmiştir. Devletimiz, vatandaşlarımızın sağlık hizmetlerinden daha iyi koşullarda yararlanması için çağın şartlarına uygun teknolojik yenilikleri ülkemize kazandırma gayreti içindedir "dedi.
İncelemeler sırasında Vali Yazıcı'ya; Rize İli Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Op. Dr. Gökhan Demiral, İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Tepe, Rize Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi İdari ve Mali Hizmetler Müdürü Nedim Turanlı eşlik etti.
image-958.jpeg

Rize Haberleri

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI