Karakter boyutu :
Rize Ulaşım Master Planı’nda Protokol İmzalandı

Rize Ulaşım Master Planı’nda Protokol İmzalandı

Tarih 23 Nisan 2016, 15:41 Editör reşat tula

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, “Rize Ulaşım Master Planı” çalışmaları kapsamında Gazi Üniversitesi KUTEM yetkilileri ile bir araya gelerek protokol anlaşmasını imzaladı.

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, “Rize Ulaşım Master Planı” çalışmaları kapsamında Gazi Üniversitesi Kent içi Ulaşım Teknolojileri Erişilebilirlik Uygulama ve Araştırma Merkezi (KUTEM) yetkilileri ile bir araya gelerek protokol anlaşmasını imzaladı.

Gazi Üniversitesi KUTEM’den Yrd. Doç. Dr. Hayri Ulvi ve Dr. Abdullah Orman’la başkanlık makamında imzalanan anlaşma neticesinde önümüzdeki ay içerisinde Rize’de bulunan sivil toplum kuruluşları ve muhtarlarla bilgilendirme toplantılarının yapılması planlanıyor.

image-20160422222320.jpeg

“ŞEHİRDEKİ BÜTÜN PAYDAŞLARLA ORTAK ÇALIŞILACAK"

Rize’nin ulaşımını ele alacak olan projeyi başlattıklarını ifade eden Başkan Kasap, “Rize Ulaşım Master Planı şehrimizin ulaşımını ele alacak, tasarlayacak bir çalışmadır. Şehirde bulunan bütün paydaşlarla görüşülüp çalışmalar ilerleyecektir. Çalışmanın şehrimize ve bütün vatandaşlarımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.


Rize Haberleri

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI