Karakter boyutu :
YENİ SANAYİ SİTESİ İÇİN BİRARAYA GELDİLER…

YENİ SANAYİ SİTESİ İÇİN BİRARAYA GELDİLER…

Tarih 25 Nisan 2016, 17:31 Editör reşat tula

Rize’de geniş ve büyük ölçekli Sanayi Sitesi için Rize Kalesinde Sanayi Sitesi idare heyeti Milletvekili, Belediye Başkanı , Ticaret odası ve Esnaf oda Başkanı bir araya gelerek ön çalışma toplantısı yaptı.

Çeşitli iş kollarının istek ve talepleri doğrultusunda “Yeni Sanayi Sitesi” için Rize Kalesinde düzenlenen ön çalışma toplantısına Rize Milletvekili Hasan Karal, Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Kazancı, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şaban Aziz Karamehmetoğlu, Esnaf Oda Başkanı Muammer Atılgan, Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü Şube Müdürü Encüment Yüksel Cinel, Belediye Meclis Üyeleri,Başkan Yardımcıları ve meslek gurubu temsilcileri katıldı.

Gelen talepler üzerine gündeme gelen Yeni Sanayi Sitesi geniş katılımlı bir ön çalışma toplantısıyla masaya yatırıldı. Görüşlerin belirtildiği toplantıda; Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, konuyla ilgili ön taleplerin ve önerilerin belirlendiği toplantı da, gelişmelerin bundan sonra yapılacak olan çalışmalarla kamuoyuyla paylaşılacağını dile getirdi.


Rize Haberleri

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI