Karakter boyutu :
ADAY ÖĞRETMENLER BAŞKAN KASAP’LA BULUŞTU…

ADAY ÖĞRETMENLER BAŞKAN KASAP’LA BULUŞTU…

Tarih 26 Nisan 2016, 15:14 Editör reşat tula

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, önemli bir vazifeye ilk adımlarını atan Aday Öğretmen lerle Öğretmenevinde buluştu.

İnsanlık tarihinin en kadim mesleğine ilk adımlarını atan Aday öğretmenler Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap’la Öğretmenevinde buluştu.

Buluşmaya Milli Eğitim Müdürü Şemsettin Durmuş, Müdür Yardımcısı Mustafa Kalender, Bilim Sanat Merkezi Müdürü Selçuk Torpil ve Belediye Başkan Danışmanı Zekeriya Tüfekçi katıldı.

Hedefe Ulaşmak İçin Torbalar Dolu Olmalı…

Bilgi ve tecrübelerini aday öğretmenlerle paylaşmak üzere kürsüye gelen belediye başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, “Yıllarca öğretim üyeliği yaptım. İstatistik profesörüyüm. Günümüzde asıl olan üniversitenin kendisi değil, kişinin kendi gayretidir. Aldığınız diplomalar sizi bir yere kadar götürür. Ortaya koyduğunuz çalışma programı başarılı olduğunuzu sağlayacaktır. Gideceğiniz yerlerdeki insanlarla yapacağınız diyaloglara şimdiden hazırlanmanız gerekmektedir. Aday öğretmenler olarak şuanda görev yapmış olduğunuz yerlerde tecrübeli öğretmenler tarafından derslere yönelik olarak bilgi ve birikimleri ile yönlendirileceksiniz. Gelecek için hedef ve çalışmalarınız olabilir şu an bunu göremeyebilirsiniz ama o hedeflere ulaşabilmek için bugünden torbanızın dolu olması gerekmektedir.” Torbalarınız dolu olsun birgün lazım olur diyerek, meslek hayatlarında ki meşakkatli yollarında üstün başarılar diledi.

İl Milli Eğitim Müdürü Şemsettin Durmuş ise, Buluşmalarının ev sahipliğini yapan Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap’a teşekkür ederek, Aday Öğretmenlerin Milli ve manevi değerlerine bağlı yüksek şahsiyetler yetiştirmelerini temenni etti.


Rize Haberleri

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması ÇAYKUR’dan 3. Sürgün alımları ve kontenjan uygulaması hakkında açıklamada bulunuldu.

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı Rize İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'ne atanan Rize Valiliği İl Sosyal Etüt ve Proje Müdür Vekili Esra Alemdaroğl...

Tüm Fotoğraflar    

  26.09.2020
 

26.09.2020..

İzlenme: 15

   
  25.09.2020
 

25.09.2020..

İzlenme: 20

   
  24.09.2020
 

24.09.2020..

İzlenme: 22

   
  23.09.2020
 

23.09.2020..

İzlenme: 17

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

Tüm videolar