Karakter boyutu :
Rize Belediyesi’nde Hedef 40 Bin Ton Asfalt

Rize Belediyesi’nde Hedef 40 Bin Ton Asfalt

Tarih 28 Nisan 2016, 17:57 Editör reşat tula

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, havaların ısınmasıyla birlikte yoğunlaşan asfaltlama çalışmalarını inceledi.

Başkan Kasap, Yeniköy Mahallesi Pazar Caddesi Hamamderesi güzergahında devam eden asfalt çalışmaları incelemesinde yapmış olduğu açıklamada, “Oluşturmuş olduğumuz yeni asfalt tesisimiz sayesinde bu yıl sezon sonuna kadar 40 bin ton asfalt dökmeyi hedefliyoruz” dedi.

“ÇALIŞMALAR YOĞUN BİR ŞEKİLDE DEVAM EDİYOR”

Başkan Kasap, “Asfalt çalışmaları mevsimsel olarak bakıldığında yaz aylarında yapılabilen çalışmalardır. Biz de Rize Belediyesi olarak 2016 yılının asfalt sezonunu havaların da ısınmasıyla birlikte bir hafta önce açmış bulunmaktayız. Asfalt çalışmalarımız başladı ve yoğun bir şekilde aralıksız devam edecek” diye konuştu.

“PROGRAM DAHİLİNDE ASFALTLAMALAR YAPILACAK”

“Mahallelerimizde yapmış olduğumuz toplantılarımızda muhtarlarımızdan bozuk olan yoların yapılması konusunda talepler almıştık. Almış olduğumuz notları öncelik sırasına göre değerlendiriyoruz” şeklinde konuşan Başkan Kasap, “Oluşturmuş olduğumuz yeni asfalt tesisimiz sayesinde bu yıl sezon sonuna kadar 40 bin ton asfalt dökmeyi hedefliyoruz. Mahallelerimiz bu yıl havalar güzel oldukça asfalt hizmetimizden faydalanacaktır” dedi.


Rize Haberleri

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI