Karakter boyutu :
Karal,“Lojistik Merkezin Proje İhalesi Yapıldı”

Karal,“Lojistik Merkezin Proje İhalesi Yapıldı”

Tarih 29 Nisan 2016, 17:35 Editör reşat tula

AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal, Rize lojistik merkezin proje ihalesinin yapıldığını ve 4 tane firmanın bu ihaleye girdiğini belirterek, ihalenin önümüzdeki günlerde sonuçlanacağını söyledi.

Milletvekili Hasan Karal İyidere’deki çay paketleme fabrikası inşaatı ziyareti sırasında yaptığı açıklamada bölgedeki bir başka yatırım olan lojistik merkezle ilgilide önemli bir gelişmeyi paylaştı. Karal İyidere paketleme fabrikasının hemen yanı başında yapılacak olan Rize Lojistik merkezin proje ihalesinin yapıldığı müjdesini verdi.

Karal konuyla ilgili yaptığı açıklamada Rize lojistik merkezin Rize tarihinin en önemli projelerinde bir tanesi olduğunu belirterek, “Rize lojistik merkez projesi Rize’mizin tarihinin en önemli projelerinden bir tanesidir. Bazı insanlar lojistik merkez konusunda hemşerilerimizin kafasını karıştırmak ve zihinlere soru işareti bırakmak arzusunda olabiliyor. İyidere lojistik merkezimizle alakalı proje ihalesi yapıldı. 4 tane firma ihaleye katıldı. Önümüzdeki günlerde ihale sonuçlanacak. Ve proje çalışmaları fiilen başlayacak. Ondan sonra da yatırım programı kapsamı devreye girecek. Milletvekilleri olarak bizzat bu işi adım adım takip ediyoruz. Lojistik merkez projesi Rize’nin değil Türkiye’nin en büyük projelerinden bir tanesidir.  Yaklaşık 800 dönüm deniz dolgusu yapılacak. Bu çalışmada Rize havalimanı projesinin hemen akabinde start almış durumda aynı paralelde hızına devam ediyor.” dedi


Rize Haberleri

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması ÇAYKUR’dan 3. Sürgün alımları ve kontenjan uygulaması hakkında açıklamada bulunuldu.

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı Rize İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'ne atanan Rize Valiliği İl Sosyal Etüt ve Proje Müdür Vekili Esra Alemdaroğl...

Tüm Fotoğraflar    

  19.09.2020
 

19.09.2020..

İzlenme: 21

   
  18.09.2020
 

18.09.2020..

İzlenme: 27

   
  17.09.2020
 

17.09.2020..

İzlenme: 34

   
  16.09.2020
 

16.09.2020..

İzlenme: 29

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

Tüm videolar