Karakter boyutu :
ÇAYKUR’DA HEDEF GÜNEY AMERİKA PAZARI

ÇAYKUR’DA HEDEF GÜNEY AMERİKA PAZARI

Tarih 30 Nisan 2016, 16:21 Editör reşat tula

Yurt dışındaki pazar payını arttırıp adını dünya devleri arasına yazdırmayı hedefleyen ÇAYKUR, bu anlamda gıda ve içecek sektöründe uluslararası düzenlenen organizasyonlara katılıp buralarda yeni bağlantılar kurmaya devam ediyor.

Yurt dışındaki pazar payını arttırıp adını dünya devleri arasına yazdırmayı hedefleyen ÇAYKUR, bu anlamda gıda ve içecek sektöründe uluslararası düzenlenen organizasyonlara katılıp buralarda yeni bağlantılar kurmaya devam ediyor.

barselona


İspanya’nın Barcelona şehrinde bu yıl 40.’sı düzenlenen Alimentaria Uluslararası Yiyecek İçecek Fuarına katılan ÇAYKUR, fuarda açtığı stantta yoğun ilgi gördü. Özellikle stevyalı didi çeşitlerinin çok beğenildiğini belirten Çaykur Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu bu yıl didi ihraç edilen ülke sayısını 100’e çıkartmayı hedeflediklerini söyledi.

Fuara 50 ülkeden katılımcı firmaların yer aldığı fuarda ÇAYKUR’un ürünlerinin yoğun ilgi gördüğünü belirten Genel Müdür İmdat Sütlüoğlu: “ Sektörde 40 yıldır hizmet veren Alimentaria Uluslararası Yiyecek İçecek Fuarı dünyada alanında önemli yere sahip firmaların bir araya geldiği bir fuar. Dünyanın her yerinden özellikle Asya, Amerika Birleşik Devletleri ve Latin Amerika’nın yanı sıra Avrupa’dan yaklaşık 50 ülkeden fuara katılan firmalar var. Bizde ÇAYKUR olarak dünyaya açılma hedefimiz doğrultusunda buradayız. Ürünlerimiz çok ilgi gördü. Özellikle stevyalı didi’miz çok beğenildi. Stevya zaten burada bilinen bir bitki ama bu şekilde kullanılmamış. Barcelona Güney Amerika’ya açılan bir kapı. Kolombiya ile didi ihracı için ciddi bağlantılar kurduk. Ayrıca Afrika ülkelerinden gelen firmalar ile de bağlantılarımız oldu. İnşallah bu çalışmalarla bu yıl didi’de toplam 100 ülkeye ihraç hedefimizi geçekleştireceğiz. Amacımız çayımızla giremediğimiz pazarlarda adımızı didi ile duyurmak. ÇAYKUR markasını hafızalara kazımaktır.” Dedi.


Rize Haberleri

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması ÇAYKUR’dan 3. Sürgün alımları ve kontenjan uygulaması hakkında açıklamada bulunuldu.

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı Rize İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'ne atanan Rize Valiliği İl Sosyal Etüt ve Proje Müdür Vekili Esra Alemdaroğl...

Tüm Fotoğraflar    

  01.10.2020
 

01.10.2020..

İzlenme: 2

   
  30.09.2020
 

30.09.2020..

İzlenme: 7

   
  29.09.2020
 

29.09.2020..

İzlenme: 17

   
  28.09.2020
 

28.09.2020..

İzlenme: 18

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

  •  
  •  
  •  

  • Bugün haber eklenmedi.

  • Son 7 gün haber eklenmedi.

  • Bu ay haber eklenmedi.

Tüm videolar