Karakter boyutu :
ESNAF VE VATANDAŞ ZİYARETİ DEVAM EDİYOR

ESNAF VE VATANDAŞ ZİYARETİ DEVAM EDİYOR

Tarih 04 Mayıs 2016, 17:23 Editör reşat tula

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek sorun ve talepleri bugün de dinlemeye devam etti. Başkan Kasap, ziyaretlerinde belediyenin hizmetlerinin yer aldığı yayınları da vatandaşlara takdim etti.

Rize Merkez Kazım Karabekir caddesi , Tarihi Rize Çarşısı esnaf’ını ziyaret eden Başkan Kasap, esnaf ve vatandaşlarla tekrar bir araya gelerek sorun ve talepleri yerinde dinledi.

Başkan Kasap ,“Yapmış olduğumuz ziyaretlerde vatandaşlarımız ve esnafımızla bir araya geliyoruz. Kendilerinin sorunlarını ve taleplerini yerinde dinleyip hayırlı işler dileklerimizi iletiyoruz. Vatandaşlarla iç içe sosyal belediyecilik anlayışımızı bütün yönleriyle ortaya koymanın gayreti içerisindeyiz” dedi. 

Başkan Kasap, Rize Belediyesi’nin Aralık 2015, Ocak ve Şubat 2016 ayları arasında yapmış olduğu faaliyetlerin yer aldığı “Belediyenin Sesi” dergisi ve 30 Mart 2015 - 30 Mart 2016 tarihleri arasında yapılan hizmetlerin rakamsal olarak işlendiği “Rakamlarla 2. Yıl” kitapçığını vatandaş ve esnafa takdim etti.

Vatandaşların hizmetlerini akıllı cep telefonlarından rahatlıkla yapabildiği Rize Belediyesi mobil uygulaması ve 7/24 kesintisiz hizmet sunan “Akıllı Vezne”nin tanıtıldığı el broşürlerini de vatandaşlara takdim eden Başkan Kasap, esnaf ve vatandaş ziyaretlerine düzenli olarak devam edeceğini belirtti.Rize Haberleri

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI