Karakter boyutu :
RİZE ÇEVRE PLANINI YAPIYOR….

RİZE ÇEVRE PLANINI YAPIYOR….

Tarih 04 Mayıs 2016, 17:29 Editör reşat tula

Rize belediyesi tarafından başlatılan Rize Yerel Çevre Eylem Planı çalışmaları için yapılacak olan ilk paydaş toplantı İsmail Kahraman Kültür Merkezinde 06 mayıs 2016 tarihinde saat 09:30 da yapılacak.

Rize Belediye Meclisi Turizm ve Çevre Komisyonu, Plan ve proje müdürlüğü ve temizlik işleri müdürlüğü ile birlikte yürütülen Yerel çevre eylem planı çalışmaları için yaklaşık 3 aylık bir altyapı çalışması gerçekleştirildi. Bu çalışmanın ardından, planlama sürecinin katılımcı bir yaklaşımla yapılabilmesi için ilgili paydaşlar olan, Rize halkı, muhtarlar, sivil toplum örgütleri, yerel yönetimler ve merkezi yönetim temsilcilerini bir araya getirip bilgilendirme ve görüş alışverişi yapmayı amaçlayan toplantı organize edildi.

Rize YEÇEP çalışmalarının resmi Başlangıç Toplantısı, mümkün olan tüm paydaşların katılımıyla 06 Mayıs 2016 ‘da İsmail Kahraman Kültür Merkezi büyük salonda yapılacaktır. Toplantıda merkezi ve yerel yönetimin üst düzey temsilcilerinin konuşmaları ve yerel halkın görüş ve talepleri tartışmaya açılacaktır. Rize YEÇEP Başlangıç Toplantısı'nda kentin çevre sorunlarının çözümünde söz sahibi olmak isteyen herkes davetli olacaktır.


Rize Haberleri

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI